WYBIERZ KWOTĘ WSPARCIA
  • 20 zł
  • 50 zł
  • 100 zł
lub wprowadź:
PLN
Wybrana kwota:
50 zł
Wpłacając mnie jesteś jak energetyk, bo dodajesz skrzydeł talentom.

Aktualności

Galeria zdjęć z wręczenia m.in. Stypendium z pasją

Miniony tydzień obfitował w bardzo miłe spotkania - wręczyliśmy stypendia z pasją, symboliczne czeki na realizacje projektów Działaj Lokalnie oraz certyfikaty młodych baristów!

Czytaj więcej...

JARMARK na Zabłociu - pierwsze tego typu wydarzenie w Żywcu!

Stoiska lokalnych wystawców, pokazy magika, animacje dla dzieci, wyprzedaż garażowa, kawiarnia, spektakl teatralny... Przyjdź 11. 06. na Dworcową 2!

Czytaj więcej...

Warsztaty koktajlowe dla mieszkańców Żywca

Przed nami kolejne warsztaty - tym razem z robienia zdrowych i kolorowych koktajli! 31. maja o godzinie 17.30 w Przystanku Zabłocie będzie się dużo działo!

Czytaj więcej...

Warsztaty fotografii portretowej z Justyną Miodońską!

Zapraszamy na spotkanie z pasjonatką fotografii i specjalistką od obrazu - Justyną Miodońską (stypendystką z pasją!). Zapowiadają się arcyciekawe warsztaty! Zapisy trwają!

Czytaj więcej...

Warsztaty kształtowania kompetencji rodzicielskich

Zapraszamy Was na cykl warsztatów rodzicielskich, otwierających na nowe rozwiązania i wyzwania, stojące przed rodzicami XXI wieku. Warto być! Pierwsze spotkanie już 12.05!

Czytaj więcej...

Podsumowanie projektów zrealizowanych na Zabłociu

Zobaczcie co zostało zrealizowane na Zabłociu w ramach konkursu mini-GRANTY 2021 "Zapraszamy do Zabłocia. ZaPALamy do działania". Efekty nas bardzo cieszą!

Czytaj więcej...

#RockForUkraine z Brianem Allanem w Żywcu!

Za nami wielkie święto muzyki i spotkanie z niepowtarzalnym Brianem Allanem. 23.04.2022 roku w Klubie Papiernik bawiło się, śpiewało ponad 200 dzieci!

Czytaj więcej...

Znamy wyniki konkursu DZIAŁAJ LOKALNIE!

Publikujemy wyniki tegorocznej edycji Działaj Lokalnie XII "Akcja EDUkacja - regionalne informacje". Zobaczcie co zadzieje się w regionie! Gratulujemy wszystko, którzy startowali w konkursie!

Czytaj więcej...

Serdeczne życzenia od całego naszego zespołu!

Na nadchodzące Święta Wielkanocne życzymy Darczyńcom, Przyjaciołom Fundacji i wszystkim, którzy są z nami w działaniu, PIĘKNYCH ŚWIĄT - radosnych i rodzinnych!

Czytaj więcej...

#4 RAPORT #żywiecdlaukrainy - działanie w liczbach

Nie ustajemy w działaniach #żywiecdlaukrainy! Nasza pomoc jest kompleksowa i zatacza coraz szersze kręgi! Dziękujemy wszystkim zaangażowanym!!!

Czytaj więcej...

Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

Mobilny Punkt Informacyjny będzie dostępny w siedzibie Żywieckiej Fundacji Rozwoju w dniu 29 kwietnia 2022 roku, w godzinach 12.00 - 16.00! Zapraszamy!

Czytaj więcej...

Podsumowanie kolejnych dwóch tygodni akcji #żywiecdlaukrainy

Kolejne dwa tygodnie akcji #żywiecdlaukrainy w pigułce. Dziękujemy wszystkim Darczyńcom! | What we've done for two next weeks of #zywiecforukraine action!

Czytaj więcej...