WYBIERZ KWOTĘ WSPARCIA
  • 20 zł
  • 50 zł
  • 100 zł


Wybrana kwota:
20 zł
Wpłacając mnie jesteś dobry z Natury, bo dbasz o Ziemię.


Wielkanocna Pomoc – podsumowanie akcji

Aktualności

Kampania Wielkanocna Pomoc, wspierająca podopiecznych programu Asystent Osobisty Osoby z Niepełnosprawnościami po raz kolejny kończy się sukcesem 🌷

„Odwiedziłyśmy Panią Teresę, sprawiłyśmy jej ogromną radość swoją obecnością. Pani Teresa dziękuje całej fundacji” – Gabrysia i Ela. 🐣

"Serdecznie dziękuję za radość na twarzy mojej córki i dobro ofiarowane moim rodzicom. Nie jestem sama w opiece nad moimi bliskiemi. Jesteście wielcy – dziękuję!" – Dorota

Takie słowa to dla nas najlepsza motywacja do ciągłych działań. W kampanii "Wielkanocna Pomoc" nigdy nie jesteśmy sami. Pomaga nam mnóstwo osób, ale również firmy i instytucje, dzięki którym paczki wypełniają się po brzegi pysznościami.

Dzięki Waszej niezwykłej hojności i wsparciu, pełne świątecznych smakołyków paczki wraz z życzeniami trafiły do naszych podopiecznych. 

Ogromne podziękowania dla naszych niezastąpionych wolontariuszy i wolontariuszek! Wasza życzliwość i poświęcenie sprawiły, że w te święta niektórzy po prostu się uśmiechnęli i odetchnęli z ulgą. 
Bez Was to wszystko – świąteczne odwiedziny, zbiórka, przekazanie paczek – nie było by możliwe. Dziękujemy za każdy uśmiech, który dzięki Wam zawitał na twarzach naszych podopiecznych. 

Dziękujemy również naszym sponsorom i sponsorkom:
Oscypmaster - za kubeczki z pięknym oscypkowim barankiem
Karmello Chocolatier - za czekoladowe lizaki
Bogusława Błachut - za aromatyczne kiełbaski
Katering Żywiec - za zestaw śniadaniowy
Żywieckie Centrum Wolontariatu - za Wielkanocne stroiki
Centrum Integracji Społecznej w Żywcu - za zajączki wielkanocne
Kindze Wilgierz - za pyszne babki
Centrum Pomocy Uchodźcom i świetlicy - za kartki świąteczne z życzeniami

Dzięki Wam ta akcja mogła tak pięknie zadziałać ❤️

____

Akcja Wielkanocna Pomoc wspiera Program „Asystent osobisty osoby z niepełnosprawnością” dla Organizacji Pozarządowych – edycja 2024.