Żywiec z pasją

Żywiec z pasją o uznany, autorski program  Żywieckiej Fundacji Rozwoju oraz wspólna marka w skład której wchodzą Stypendium z pasją oraz Produkt z pasją.
To program łączący przedsiębiorców, przedsięwzięcia i ich klientów oraz osoby zdolne, potrzebujące wsparcia finansowego przy jednoczesnej promocji regionu.

Celem programu stypendialnego Stypendium z pasją jest wspieranie mieszkańców Żywiecczyzny w rozwoju ich niezwykłych pasji. To miejsce dla ambitnych, zdolnych,  pełnych pasji i determinacji osób.

Sposobem finansowania stypendiów są Produkty z pasją. Firmy, które włączyły się w program przeznaczają określoną umową część zysku ze sprzedaży danego towaru - Produktu z pasją na Fundusz Stypendialny.

Zapraszmy do tych producentów - ludzi z pasją do pomagania, bo to właśnie oni wspierają Fundusz Stypendialny "Żywiec z pasją". Zapraszmy do poznania Producentów z pasją

DLA PASJONATÓW I  PASJONATEK

Jeśli masz talent, pasję i chcesz się rozwijać, iść do przodu, podzielić się talentem z innymi
– ten program jest dla Ciebie.

Dzięki wsparciu finansowemu oraz tutorów/ tutorek inspirujemy do stawiania śmiałych kroków w rozwoju, wyznaczania sobie ambitnych celów i wyzwań, rozwijania skrzydeł.

Sprawdź, czy spełniasz kryteria programu i aplikuj o stypendium!

APLIKUJ TERAZ!

REGULAMIN KONKURSU "STYPENDIUM Z PASJĄ" 2021

FORMULARZ WNIOSKU

Do tej pory dzięki Programowi udało się wesprzeć 32 zdolne osoby z Żywiecczyzny. Zapraszamy do ich poznania:

POZNAJ LUDZI Z PASJĄ