WYBIERZ KWOTĘ WSPARCIA
  • 20 zł
  • 50 zł
  • 100 zł


Wybrana kwota:
20 zł
Wpłacając mnie jesteś dobry z Natury, bo dbasz o Ziemię.

Aktualności

Święto Pomarańczowej Energii już wkrótce!

Już teraz zapraszamy Was na wspólne świętowanie pomagania – turniej układania puzzli, muzyka na żywo, warsztaty, RIO i belgijka – to czeka na nas w tym roku!

Czytaj więcej...

X Turnieju Debat Oksfordzkich „Podbeskidzie”

Debaty Oksfordzkie już niebawem! Zapraszamy do udziału wszystkich uczniów i uczennice klas 7 i 8 ze szkół podstawowych i szkół ponadpodstawowych.

Czytaj więcej...

PAL-owa Potańcówka "Szalone Lata 20."

3 lata z projektem “Zapraszamy do Zabłocia - zaPALamy do działania” minęły nam niepostrzeżenie. Chcemy zaprosić Was na wspólne świętowanie PALowego sukcesu.

Czytaj więcej...

UWAGA – remont na ul. Dworcowej 2

Od 4 września na ul. Dworcowej 2, czyli w naszej siedzibie kolejne wielkie zmiany. Nastąpi wymiana dachu, a także remont elewacji w części budynku.

Czytaj więcej...

Stypendium z Pasją 2023 – 9 osób otrzymało wsparcie

Dokładnie tydzień temu, po raz kolejny odbyło się rozdanie stypendiów w ramach programu Żywiec z pasją 2023. W tym roku wspieramy talenty dziewięciu zdolnych osób!

Czytaj więcej...

Warsztaty z Canvy dla początkujących vol. 2

Warsztaty z Canvy po raz drugi! Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tworzeniem treści na zajęcia "pod podstaw"!

Czytaj więcej...

Wieczory Gier – zapraszamy do wspólnej zabawy

Czas rozpocząć serię wieczorów pełnych gier, śmiechu i emocji! Strategia, planszówki, karcianki, a nawet... gry komputerowe – wszystko to czeka na was w Klubie Mieszkańca.

Czytaj więcej...

Warsztaty z makijażu codziennego

Zapraszamy na niepowtarzalne warsztaty, które pozwolą Ci zgłębić tajniki makijażu i odkryć swoje artystyczne umiejętności. Poprowadzi je Sabina Haczek.

Czytaj więcej...

Grupa Wsparcia dla osób, których bliscy chorują

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby, których bliscy w rodzine zmagają się z chorobą przewlekłą do uczestnictwa w spotkaniach grupy wsparcia.

Czytaj więcej...

Piknik naukowy "Z prędkością światła"

Jesteście gotowi na III Piknik Naukowy? W tym roku odwiedzimy świat światła. Przybywajcie z rodziną i przyjaciółmi, by wspólnie odkrywać fascynujący świat światła

Czytaj więcej...

Warsztaty z fotografii krajobrazowej

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się jak stworzyć doskonałe zdjęcie krajobrazu? Jeśli tak, to koniecznie zapraszamy Was na na warsztaty fotografii krajobrazowej!

Czytaj więcej...

Stypendium z Pasją 2023 – czas na wyniki!

Mamy to! Prezentujemy listę tegorocznych stypendystek i stypendystów z pasją. Mamy nadzieję, że przyznane stypendia pozwolą Wam się rozwijać jeszcze bardziej!

Czytaj więcej...