WYBIERZ KWOTĘ WSPARCIA
  • 20 zł
  • 50 zł
  • 100 zł


Wybrana kwota:
20 zł
Wpłacając mnie jesteś dobry z Natury, bo dbasz o Ziemię.

Aktualności

Debaty Oksfordzkie – czas na pierwsze słowne potyczki

Argumenty przygotowane, jury wybrane. Listopad to dla nas czas pierwszych słownych potyczek debatujących drużyn i półfinału Debat na Podbeskidziu.

Czytaj więcej...

Pomóż nam uratować siedzibę naszej Fundacji

Remont naszej siedziby okazuje się trudniejszy niż przypuszczaliśmy. Trzeba ratować ścianę i strop, bo bez tego, nie będzie nowego dachu… a bez dachu nie będzie Dworcowej 2.

Czytaj więcej...

Spotkanie z lokalną historią na Dworcowej 2

W ostatnią środę listopada spotykamy się na Dworcowej 2 w Przystanek Zabłocie – siedzibie Żywiecka Fundacja Rozwoju – żeby porozmawiać o tej kamienicy.

Czytaj więcej...

21. Objazdowy Festiwal Filmowy WATCH DOCS

Objazdowy Festiwal WATCH DOCS na stałe wpisał się w kulturalną ofertę Żywca. W tym roku projekcje filmów odbędą się w dwóch miejscach, w treści załączamy rozpiskę projekcji.

Czytaj więcej...

Debaty oksfordzkie – warsztaty dla debatantów i debatantek

Przygotowania do debat czas start! Październik spędziliśmy w szkołach na Żywiecczyźnie szkoląc przyszłych debatantów i debatantki z wystąpień publicznych.

Czytaj więcej...

Razem Możemy Więcej – halloween w świetlicy

Kolorowo, wesoło, z uśmiechami na twarzach i w pięknych kostiumach – tak jakiś czas temu w naszej świetlicy środowiskowej świętowaliśmy wspólnie Halloween!

Czytaj więcej...

Przestrzeń edukacji lokalnej - Wzgórze Panienki

17 października mieliśmy okazję gościć na terenie zakładu Famed Żywiec – chcieliśmy udokumentować ziemny kopiec i znajdującą się na nim kamienną figurę Matki Boskiej.

Czytaj więcej...

Dodatkowy nabór uczestników do Programu "AOON" - edycja 2023

Ogłaszamy dodatkowy nabór uczestniczek i uczestników do naszego Programu "Asystent osobisty osoby z niepełnosprawnościami" - edycja 2023. Więcej informacji w tekście.

Czytaj więcej...

Święto Pomarańczowej Energii za Nami

Przyznajemy, że po sobotnich szaleństwach i zabawach musieliśmy troszkę odpocząć… ale wracamy do Was z krótką relacją ze Święta Pomarańczowej Energii.

Czytaj więcej...

Razem możemy więcej – zajęcia na świetlicy

Na naszej świetlicy odbywają się zajęcia z Panią Julią; terapeutką zajęciową oraz fizjoterapeutką. Takie ćwiczenia obfitują różne aktywności z dziedziny zajęć psychoruchowych.

Czytaj więcej...

Szkolenia programu Stronger Together - Silniejsi Razem

Zachęcamy do uczestniczenia w szkoleniach programu Stronger Together - Silniejsi Razem, którego realizatorem jest Centrum Doradztwa Strategicznego i British Council Polska.

Czytaj więcej...

Warsztaty historyczne dla młodzieży

Serdecznie zachęcamy grupy uczniów z ósmych klas szkół podstawowych oraz ze szkół średnich do udziału w warsztatach, prowadzonych przez Dariusza Piotrowskiego.

Czytaj więcej...