WYBIERZ KWOTĘ WSPARCIA
  • 20 zł
  • 50 zł
  • 100 zł
lub wprowadź:
PLN
Wybrana kwota:
50 zł
Wpłacając mnie jesteś jak energetyk, bo dodajesz skrzydeł talentom.

Co w PAL-u piszczy? Szybkie podsumowanie!

Aktualności

 Warsztaty z cyklu: "Zapraszamy do Zabłocia. ZaPALamy do działania", to świetna okazja, by miło spędzić czas oraz nauczyć się czegoś nowego. Jakie warsztaty odbyły się w Żywieckiej Fundacji Rozwoju ostatnimi czasy? Zapraszamy na małe podsumowanie. 

Warsztaty Dziewiarskie z Olgą Staszewską – sploty, ściegi, druty i szydełka nie mają już przed nami tajemnic. Warsztaty z dziergania odbywały się w naszej fundacji 5 i 19 sierpnia oraz 9 i 23 września. Uczestnicy i uczestniczki w trakcie trwania zajęć mogli zacząć pracę nad włóczkowym projektem – powstały kolorowe czapki, szaliki i inne dziergane cuda. 

Warsztat z “Odporności Psychicznej” – w trakcie warsztatów wspólnie uczyliśmy się dbać o nasze samopoczucie. Jak radzić sobie w sytuacjach stresowych? Odpowiedź na to pytanie pomógł nam znaleźć Paweł Miąsek – psycholog, coach i trener biznesu. Wspólnie zrozumieliśmy, że podstawową formą walki ze stresem jest zrozumienie procesu i mechanizmu powstawania tej reakcji. Warsztaty odbyły się 15.09. 

Warsztaty z Automasażu Twarzy – spłycenie zmarszczek, detoksykacja tkanek, usprawnienie przepływu krwi i limfy, obniżenie napięcia mięśni, zwiększenie witalności i elastyczności skóry – to tylko niektóre z korzyści stosowania automasaży twarzy, o którym w trakcie swoich warsztatów mówiła 17 października Agnieszka Mołdysz. Wspólnie zrozumieliśmy, że przy pomocy automasażu samodzielnie jesteśmy sobie w stanie poradzić na przykład: z oznakami zmęczenia lub napięciem mięśni. 

Warsztaty Nordic Walking – potocznie nazywane “kijki”, to świetna forma spędzania wolnego czasu. Odpowiednio przeprowadzony trening angażuje niemal 80% mięśni całego ciała. Warsztaty z Iwoną Juzof wystartowały 26 października, a odbywać się będą w każdą środę o godzinie 17. Nie ma nic lepszego niż trening pod okiem specjalistki z grupą innych, zaangażowanych osób, dlatego zachęcamy do udziału w treningach-spacerach. 

Warsztat Rolkarskie – razem z Katarzyną Graboń rozpoczęliśmy 15 października naszą przygodę na “8 kółkach”! Warsztaty Rolkarskie, to świetna okazja, do tego by odkurzyć nasze rolki i przypomnieć sobie jaką frajdę mogą one dać lub, by po prostu szlifować naukę jazdy pod okiem doświadczonej instruktorki. W trakcie zajęć nie mogło zabraknąć ćwiczeń z równowagi, koordynacji, bezpiecznego upadania oraz hamowania – wszystko po to, by móc się w pełni cieszyć z jazdy na rolkach. Zajęcia odbywać się będą co dwa tygodnie. 

Przypominamy, że na większość warsztatów obowiązują zapisy. Zapisać można się osobiście w siedzibie Fundacji, telefonicznie pod numerem 33 475 44 77 lub mailowo: animacja@zfr.org.pl. Nasza oferta warsztatowa jest stale poszerzana – wspólnie zaPALamy do działania!