WYBIERZ KWOTĘ WSPARCIA
  • 20 zł
  • 50 zł
  • 100 zł


Wybrana kwota:
20 zł
Wpłacając mnie jesteś dobry z Natury, bo dbasz o Ziemię.

Aktualności

Ruszają zapisy na warsztaty wspinaczkowe

Ruszają zapisy na warsztaty wspinaczkowe dla dzieci – zapraszamy na kolejne zajęcia w ramach projektu "Zapraszamy do Zabłocia - zaPALamy do działania".

Czytaj więcej...

Warsztaty z robienia kartek świątecznych - "Nowe Relacje"

W ramach Klubu Integracji projektu Nowe Relacje spotkaliśmy sie na warsztatach, by zrobić pocztówki na zbliżające się wielkimi krokami Święta Bożego Narodzenia.

Czytaj więcej...

Objazdowy Festiwal Filmowy WATCH DOCS zagości w Żywcu

20. Objazdowy Festiwal Filmowy WATCH DOCS zagości w Żywcu. W ciągu czterech dnie festiwalowych będziemy mieli możliwość uczestniczyć w 8 seansach.

Czytaj więcej...

Nowe Relacje w Muzeum Miejskim w Żywcu

Nowe Relacje odwiedziły Muzeum Miejskie w Żywcu – razem z przewodnikiem poznaliśmy Żywieczczyznę; jej legendy, tradycje i naturę.

Czytaj więcej...

#RockForUkraine na scenie ICE Kraków Congress Centre

Na jednym z najważniejszych wydarzeń branży kongresowej pojawili się uczestnicy i uczestniczki naszych warsztatów muzycznych Rock for Ukraine!

Czytaj więcej...

Ogłaszamy wyniki konkursu "Oblicza osamotnienia"

Z radością ogłaszamy długowyczekiwane wyniki konkursu fotograficznego, ogłoszonego w ramach Miesiąca Pomarańczowej Energii! Zobaczcie zwycięzców!

Czytaj więcej...

Projekt "Nowe Relacje" – integracyjne spotkanie przy kawie

Dzięki projektowi Nowe relacje mamy przyjemność zaprosić wszystkie osoby z Ukrainy i Polskie w wieku 50+ na "Spotkanie przy kawie" organizowane w ramach Klubu Integracji!

Czytaj więcej...

Tworzymy Fundusz Wieczysty im. Mieczysława Krzaka

Tworzymy Fundusz Wieczysty im. Mietka Krzaka. Chcemy by pamięć o tym co Mietek robił dla innych na zawsze została w naszej społeczności – dziękujemy i pamiętamy!

Czytaj więcej...

Día de los Muertos – zaPALamy do działania!

Za nami kolorowe święto Día de los Muertos – wydarzenie zrealizowane zostało w ramach projektu "Zapraszamy do Zabłocia - zaPALamy do działania".

Czytaj więcej...

Nowy projekt integracyjny "Nowe Relacje" – spotkanie organizacyjne

Serdecznie zapraszamy osoby w wieku 50+ do uczestnictwa w projekcie Nowe relacje! Jego celem jest integracja społeczności Żywca oraz osób uchodźczych z Ukrainy.

Czytaj więcej...

#RockForUkraine – muzyczne aktualności

Setki przejechanych kilometrów, muzykoterapia, integracja i świetna zabawa – Rock For Ukraine z Brianem Allanem i firmą Mattel zawitało juz do sześciu miast!

Czytaj więcej...

Co w PAL-u piszczy? Szybkie podsumowanie!

Zobaczcie co w ciągu ostatnich kilku miesięcy wydarzyło się w jednym z naszych flagowych projektów - Zapraszamy do Zabłocia ZaPALamy do działania! Ilość działań robi wrażenie!

Czytaj więcej...