WYBIERZ KWOTĘ WSPARCIA
  • 20 zł
  • 50 zł
  • 100 zł
lub wprowadź:
PLN
Wybrana kwota:
50 zł
Wpłacając mnie jesteś jak energetyk, bo dodajesz skrzydeł talentom.

Aktualności

Chcesz pomóc? KUP OBIAD dla Uchodźcy!

Stawiamy na kompleksowe działanie, dlatego ruszamy z kolejną formą wsparcia dla Uchodźców - obiadami zawieszonymi w Przystanku Zabłocie. Co to takiego?

Czytaj więcej...

WPŁAĆ DAROWIZNĘ - DONATE | AID FOR REFUGEES

Przekaż darowiznę na rzecz uchodźców - zebrane fundusze zasilą największe potrzeby: paliwo, obiady zawieszone oraz wsparcie dla rodzin na pokrycie kosztów utrzymania uchodźców.

Czytaj więcej...

Przed nami kolejne wydarzenie z cyklu "Spotkania z historią"

Zapraszamy 1. marca o godzinie 18 do kamienicy przy Dworcowej 2 - podczas spotkania wybrzmią m.in. wspomnienia członków Rodzin Żołnierzy NSZ z Beskidów.

Czytaj więcej...

Warsztaty zdobienia kapeluszy (nie tylko dla kobiet)

Zapraszamy na warsztaty, podczas których każda z osób uczestniczących będzie mogła samodzielnie zaprojektować i wykonać swój kapelusz.

Czytaj więcej...

WYPRZEDAŻ GARAŻOWA na Dworcowej 2!

WIELKA OKAZJA! Odrestaurowane meble, piękne fotele, krzesła, szafy - to i jeszcze więcej będzie można kupić 5. marca w naszej siedzibie! Każda zostawiona złotówka wspiera Fundację!

Czytaj więcej...

Kolejne warsztaty dotyczące konkursu grantowego!

Tym razem zapraszamy do udziału w warsztatach ONLINE z pisania wniosków - koordynatorki projektu odpowiedzą na wszystkie Wasze pytania!

Czytaj więcej...

WARSZTATY Z PISANIA WNIOSKÓW

Już dzisiaj, 10.02.2022 o godzinie 18 spotykamy się na Dworcowej 2 na warsztaty pisania wniosków! Podpowiemy jak opisać i zrealizować Twój pomysł!

Czytaj więcej...

Ruszamy z KONKURSEM GRANTOWYM dla Zabłocia!

Trwa nabór wniosków w ramach tegorocznego konkursu grantowego "Zmień przestrzeń na Zabłociu". Masz pomysł na zmiany? Opisz go i zdobądź nawet 10 000 zł!

Czytaj więcej...

Powarsztatowa WYSTAWA PRAC w siedzibie Fundacji

Zapraszamy na Dworcową 2 na wystawę prac uczestników warsztatów plastycznych prowadzonych przez Joannę Zając-Slapnicar! Przyjdźcie i podziwiajcie!

Czytaj więcej...

Styczniowy numer biuletynu "Bez Limitu" już dostępny online!

Zachęcamy do lektury najnowszego numeru Biuletynu Senioralnego - wiele ciekawych artykułów i relacji! Dostępny online i stacjonarnie - w stałych punktach na terenie powiatu!

Czytaj więcej...

Startujemy z bezpłatnym kursem zawodowym: barista!

Jednym z działań środowiskowych PAL jest kurs zawodowy: barista, który już niedługo rozpocznie się w Kawiarni Zabłocie na Dworcowej 2! Zapisy trwają!

Czytaj więcej...

Zapraszamy na cykl warsztatów zdrowego żywienia

Postanowienia noworoczne? Kto ich nie ma! My zaPALamy do realizacji postanowień związanych ze zdrowiem i odżywianiem! Zobaczcie program warsztatów i zapiszcie się już dziś!

Czytaj więcej...