WYBIERZ KWOTĘ WSPARCIA
  • 20 zł
  • 50 zł
  • 100 zł
Wybrana kwota:
20 zł
Wpłacając mnie jesteś dobry z Natury, bo dbasz o Ziemię.

Aktualności

#RockForUkraine na scenie ICE Kraków Congress Centre

Na jednym z najważniejszych wydarzeń branży kongresowej pojawili się uczestnicy i uczestniczki naszych warsztatów muzycznych Rock for Ukraine!

Czytaj więcej...

Ogłaszamy wyniki konkursu "Oblicza osamotnienia"

Z radością ogłaszamy długowyczekiwane wyniki konkursu fotograficznego, ogłoszonego w ramach Miesiąca Pomarańczowej Energii! Zobaczcie zwycięzców!

Czytaj więcej...

Projekt "Nowe Relacje" – integracyjne spotkanie przy kawie

Dzięki projektowi Nowe relacje mamy przyjemność zaprosić wszystkie osoby z Ukrainy i Polskie w wieku 50+ na "Spotkanie przy kawie" organizowane w ramach Klubu Integracji!

Czytaj więcej...

Tworzymy Fundusz Wieczysty im. Mieczysława Krzaka

Tworzymy Fundusz Wieczysty im. Mietka Krzaka. Chcemy by pamięć o tym co Mietek robił dla innych na zawsze została w naszej społeczności – dziękujemy i pamiętamy!

Czytaj więcej...

Día de los Muertos – zaPALamy do działania!

Za nami kolorowe święto Día de los Muertos – wydarzenie zrealizowane zostało w ramach projektu "Zapraszamy do Zabłocia - zaPALamy do działania".

Czytaj więcej...

Nowy projekt integracyjny "Nowe Relacje" – spotkanie organizacyjne

Serdecznie zapraszamy osoby w wieku 50+ do uczestnictwa w projekcie Nowe relacje! Jego celem jest integracja społeczności Żywca oraz osób uchodźczych z Ukrainy.

Czytaj więcej...

#RockForUkraine – muzyczne aktualności

Setki przejechanych kilometrów, muzykoterapia, integracja i świetna zabawa – Rock For Ukraine z Brianem Allanem i firmą Mattel zawitało juz do sześciu miast!

Czytaj więcej...

Co w PAL-u piszczy? Szybkie podsumowanie!

Zobaczcie co w ciągu ostatnich kilku miesięcy wydarzyło się w jednym z naszych flagowych projektów - Zapraszamy do Zabłocia ZaPALamy do działania! Ilość działań robi wrażenie!

Czytaj więcej...

Warsztaty Nordic Walking z Iwoną Juzof

"Bo w nordic walking biega o to żeby chodzić, a nie o to żeby biegać" – zapraszamy na kolejne warsztaty w ramach projektu "Zapraszamy do Zabłocia - zaPALamy do działania".

Czytaj więcej...

Finał Miesiąca Pomarańczowej Energii

Finał Miesiąca Pomarańczowej Energii jeszcze w nas rezonuje! Wspólnie świętowaliśmy pomaganie na Żywieckim Rynku w "pomarańczowym" stylu!

Czytaj więcej...

Warsztaty zdrowotne z automasażu twarzy

Zapraszamy mieszkańców i mieszkanki Żywca do udziału w warsztacie, który zabierze uczestników w podróż w świat dotyku wywołującego emocje i przynoszącego ukojenie.

Czytaj więcej...

Nauka Jazdy na Rolkach Dla Dorosłych

Marzyłaś/marzyłeś o jeździe na rolkach, ale zawsze coś Cię powstrzymywało? Rozpocznij swoją rolkarską przygodę na warsztatach z Katarzyną Graboń i PALem!

Czytaj więcej...