WYBIERZ KWOTĘ WSPARCIA
  • 20 zł
  • 50 zł
  • 100 zł
lub wprowadź:
PLN
Wybrana kwota:
50 zł
Wpłacając mnie jesteś jak energetyk, bo dodajesz skrzydeł talentom.
schowaj

Aktualności

"Wieczorne opowieści" stałym wydarzeniem Dworcowej 2

Niezwykłe wieczorne spotkanie z historią pokazało, że warto rozmawiać o historii, szczególnie tej, która dotyka każdego z nas. Czekamy już na kolejne wydarzenia z cyklu!

Czytaj więcej...

Na Żywca! Wielki Quiz 2021 - już dziś zgłoś swoją drużynę!

Jak co roku 11. listopada spotykamy się, by bawić się, odpowiadać na mniej lub bardziej podchwytliwe pytania, dowiedzieć się czegoś nowego o mieście, w którym mieszkamy!

Czytaj więcej...

Spacer badawczy w Żywcu-Zabłociu

Gościliśmy studentów Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej, którzy pracowali m.in. nad stworzeniem nowych produktów turystycznych - szlaków spacerowych po Zabłociu.

Czytaj więcej...

Hablas español? Hiszpański warto znać, więc dołącz do nas!

Kolejna ciekawa oferta edukacyjno-kulturalna na mapie Zabłocia - bezpłatne warsztaty hiszpańskiego uczonego holistyczną metodą Colorin Colorado. Zapisy już trwają!

Czytaj więcej...

Wieczorne opowieści, czyli spotkanie z historią

Wystawa, pokaz filmu, spotkanie z Władysławem Gawlińskim - to wszystko w wyjątkowej piwnicznej aurze - taki mamy pomysł na ostatni piątek października!

Czytaj więcej...

Sztuki plastyczne w mistrzowskiej praktyce

Już wkrótce na Zabłociu będziemy gościć niezwykłą artystkę - Joannę Zając-Slapnicar, która wprowadzi nas w tajniki różnorakich technik plastycznych! Zapisy już trwają!

Czytaj więcej...

Świat malowanych pierników - inspirujące warsztaty na Zabłociu

Co łączy ptaki, pierniki i sztukę? Sugarcrafting! Malowaliśmy cuda na pysznych piernikach. Zobaczcie fotorelację z warsztatów z Moniką Kołodziej - stypendystki z pasją!

Czytaj więcej...

Kurs pierwszej pomocy dla KAŻDEGO!

Umiejętność ratowania ludzkiego życia to wiedza, która powinna być powszechna. A nie jest. Dlatego działamy, by zmieniać ten stan! Dołącz do nas, by wiedzieć jak pomóc!

Czytaj więcej...

GOK w Gilowicach na tropach historii!

Masz w domu stare zdjęcia, na których widać mieszkańców Gilowic, znane Ci miejsca lub wydarzenia z przeszłości? To podziel się nimi, by stworzyć cyfrową mapę Gilowic WCZORAJ DZIŚ i JUTRO!

Czytaj więcej...

zaPALamy kobiety do zgłębiania nowych umiejętności!

Kurs samoobrony dla kobiet to kolejna nietypowa oferta, którą przygotowaliśmy w ramach działań "Zapraszamy do Zabłocia. zaPALamy do działania"!

Czytaj więcej...

Mydło w kształcie gwiazdy pachnące bananami? Czemu nie!

Program zaPALamy do działania obejmuje bardzo szerokie spektrum inicjatyw, m.in. warsztaty tworzenia cudnie pachnących i wyglądających mydeł.

Czytaj więcej...

Rękodzielnik DZIAŁA LOKALNIE i na wynos!

Grupa WłączAktywność z Koszarawy postanowiła zawalczyć o młode pokolenie i ich tożsamość kulturową! Zobaczcie jak pięknie działają w ramach Działaj Lokalnie!

Czytaj więcej...