WYBIERZ KWOTĘ WSPARCIA
  • 20 zł
  • 50 zł
  • 100 zł
lub wprowadź:
PLN
Wybrana kwota:
50 zł
Wpłacając mnie jesteś jak energetyk, bo dodajesz skrzydeł talentom.
schowaj

Aktualności

Rozstrzygnięcie konkursu Działaj Lokalnie "Opowiedz..."

Podczas III Forum NGO ogłosiliśmy długowyczekiwane wyniki konkursu "Opowiedz...". Zobaczcie kto i w jakiej kategorii będzie walczył na szczeblu ogólnopolskim! Gratulujemy!

Czytaj więcej...

Jesteśmy po Finałach Debat Oksfordzkich! Wielka duma!

Zakończyliśmy tegoroczne Debaty! Uczniowie dali z siebie absolutnie wszystko - aż miło było na nich patrzeć i ich słuchać! Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom!

Czytaj więcej...

Działaj Lokalnie w pigułce - podsumowanie projektów 2021

Podczas III Forum NGO podsumowaliśmy rok 2021 pod kątem zrealizowanych projektów w ramach Działaj Lokalnie. Lista inicjatyw jest imponująca!

Czytaj więcej...

Działaj Lokalnie ma już 15 lat! Podsumowujemy i chwalimy!

Na Dworcowej 2 kręcimy film z okazji 15-lecia Działaj lokalnie! Premiera odbędzie się podczas III Forum NGO 13.12.2021 roku w Klubie Papiernik! Zobaczcie kulisy powstawania filmu!

Czytaj więcej...

Seniorzy w terenie - wizyta studyjna w Kłodzku

Kolegium redakcyjne Biuletynu "Bez limitu" odbyło kolejną wizytę studyjną zbierając dobre praktyki w terenie! Zobaczcie gdzie byli nasi aktywni Seniorzy i co widzieli!

Czytaj więcej...

Na Dworcowej 2 czuć Święta - warsztaty zdobienia pierników

Kreatywność dzieci nie zna granic. Mali uczestnicy warsztatów z Moniką Kołodziej zaskoczyli nas swoją pomysłowością i wyczuciem smaku - było pięknie i słodko!

Czytaj więcej...

III Forum NGO - Wspólnie dla Żywiecczyzny

Już po raz trzeci zapraszamy na Forum NGO - będzie okazja do rozmów, dyskusji, inspiracji i podzielenia się dobrymi praktykami! Serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej...

Startują projekty w ramach mini-grantów!

Grupa nieformalna Kreatywni-pozytywni startuje z pierwszymi spotkaniami w ramach projektu „Zabłocie działa i łączy”! Będzie bardzo kreatywnie i twórczo!

Czytaj więcej...

Powstają filmy i podcasty o naszych aktywnych seniorach!

Już 13.12. podczas III Forum NGO odbędzie się premierowy pokaz filmów i podcastów o seniorach z naszego terenu. Czekamy z niecierpliwością na Forum i materiały!

Czytaj więcej...

Już jest listopadowy numer biuletynu "Bez limitu"!

Nowy numer biuletynu już dostępny. Wersję papierową znajdziecie w stałych punktach: urzędy gminy, GOK-i biblioteki, a wersja online do poczytania u nas!

Czytaj więcej...

Podpisanie umów na mini-granty 2021, które zmienią Zabłocie!

Na Zabłociu będzie jeszcze piękniej, a wszystko za sprawą trzech grup nieformalnych, które otrzymały mini-grant na inicjatywy społeczne! Już wkrótce zobaczycie efekty!

Czytaj więcej...

Wizyta studyjna radnych z gminy Obrazów

Za nami bardzo ciekawe spotkanie! W siedzibie Fundacji na Dworcowej 2 gościliśmy m.in. wójta i radnych Gminy Obrazów, którzy chcieli zobaczyć jak w praktyce działa nasza organizacja.

Czytaj więcej...