WYBIERZ KWOTĘ WSPARCIA
  • 20 zł
  • 50 zł
  • 100 zł
lub wprowadź:
PLN
Wybrana kwota:
50 zł
Wpłacając mnie jesteś jak energetyk, bo dodajesz skrzydeł talentom.

Aktualności

Znacie FaniMani.pl? Jeżeli nie to koniecznie to przeczytajcie!

Wszyscy kupują w internecie, ale nie wszyscy wiedzą, że robiąc zakupy mogą bezkosztowo wspierać naszą organizację! Jak? Zobaczcie jakie to proste!

Czytaj więcej...

Spotkanie rekrutacyjne na kurs języka polskiego

Rozpoczynamy kolejne działania w ramach projektu "Razem możemy więcej" - tym razem wychodzimy na przeciw potrzebie znajomości języka polskiego.

Czytaj więcej...

Butterfly Project czyli dwa tygodnie integracji dzieci

1. sierpnia rozpoczęliśmy w Szkole Podstawowej nr 5 w Żywcu bardzo intensywny i ciekawy projekt integracyjno-edukacyjny - Butterfly! Sami zobaczcie!

Czytaj więcej...

#6 Kolejne podsumowanie z działań na rzecz uchodźców!

Ostatnie tygodnie przyniosły kolejne działania - skala pomocy wciąż nas zaskakuje i zachwyca. Przeczytajcie co się w ostatnim czasie wydarzyło w ramach akcji #żywiecdlaukrainy!

Czytaj więcej...

#RockForUkraine - Podpisanie umowy z firmą Mattel!

Dzięki wsparciu finansowym i rzeczowym firmy Mattel wydarzenie Rock for Ukraine odbędzie się aż w 15 miastach w Polsce!! Dziękujemy za okazane zaufanie!

Czytaj więcej...

Wakacyjne motyle - polsko-ukraińskie warsztaty dla dzieci

Od maja br. ruszyła inicjatywa edukacyjno-integracyjna MOTYLE - regularne zajęcia dla dzieci - polskich i ukraińskich. Inicjatywę można wesprzeć poprzez zrzutkę!

Czytaj więcej...

Warsztaty dziewiarskie w ramach ZaPALamy do Działania!

Serdecznie zapraszamy na wakacyjne warsztaty dziewiarskie – sploty, ściegi, druty i szydełka nie będą miały przed nami żadnych tajemnic! Sprawdźcie terminy warsztatów.

Czytaj więcej...

Ruszają zapisy na wakacyjne warsztaty muzyczne dla dzieci!

Już na początku lipca odbędą się pierwsze zajęcia z cyklu warsztatów #RockForUkraine - dla dzieci, bez względu na wiek, płeć i narodowość! Zapisz się już dziś - warto!

Czytaj więcej...

#5 RAPORT - kolejne podsumowanie naszych działań

Minęły kolejne tygodnie działań na rzecz Ukrainy i Uchodźców pod hasłem #żywiecdlaukrainy. Zobaczcie jak wiele udało nam się zrobić! To i tak nie jest pełna lista!

Czytaj więcej...

Galeria zdjęć z wręczenia m.in. Stypendium z pasją

Miniony tydzień obfitował w bardzo miłe spotkania - wręczyliśmy stypendia z pasją, symboliczne czeki na realizacje projektów Działaj Lokalnie oraz certyfikaty młodych baristów!

Czytaj więcej...

JARMARK na Zabłociu - pierwsze tego typu wydarzenie w Żywcu!

Stoiska lokalnych wystawców, pokazy magika, animacje dla dzieci, wyprzedaż garażowa, kawiarnia, spektakl teatralny... Przyjdź 11. 06. na Dworcową 2!

Czytaj więcej...

Warsztaty koktajlowe dla mieszkańców Żywca

Przed nami kolejne warsztaty - tym razem z robienia zdrowych i kolorowych koktajli! 31. maja o godzinie 17.30 w Przystanku Zabłocie będzie się dużo działo!

Czytaj więcej...