WYBIERZ KWOTĘ WSPARCIA
  • 20 zł
  • 50 zł
  • 100 zł
Wybrana kwota:
20 zł
Wpłacając mnie jesteś dobry z Natury, bo dbasz o Ziemię.

Aktualności

Wesołych Świąt i Dobrego Nowego Roku

Rok 2022 był dla czasem wielu prób – zarówno dla naszej Fundacji, jak i dla osób, które ją wspierały. Dziękujemy za waszą bezinteresowaną pomoc i okazane wsparcie.

Czytaj więcej...

Centrum Integracji Społecznej – kursy zawodowe

Centrum Integracji Społecznej w Żywcu pomaga w podnoszeniu kompetencji zawodowych osobom pozostającym bez pracy poprzez organizację darmowych kursów.

Czytaj więcej...

Projekt "Nowe Relacje" – integracyjny wyjazd do Teatru

W ramach Nowe relacje integrujemy pokolenia na rozmaite sposoby. Ostatnio odwiedziliśmy Teatr Lalek Banialuka, by zobaczyć dwa genialne spektakle.

Czytaj więcej...

Mapa Inicjatyw PAL – zapraszamy do Zabłocia

Spacery po Zabłociu są coraz ciekawsze! Dzięki lokalnym inicjatywom stworzonym przez osoby mieszkające w Żywcu powstało aż 11 realizacji.

Czytaj więcej...

"Opowiedz... i zrób wrażenie" – tegoroczna edycja konkursu

Konkurs „Opowiedz…”, w ramach „Działaj Lokalnie”, ma na celu zachęcenie grantobiorców Ośrodków Działaj Lokalnie (ODL) do kreatywnego opisywania własnych działań.

Czytaj więcej...

Zwykłe zakupy, niezwykła pomoc – pomagaj z Fani Mani

Czy wiesz, że zwykłe zakupy mogą mieć niezwykłą moc? Razem z Przypominajką FaniMani możesz pomagać naszej Fundacji przekazując darowizny!

Czytaj więcej...

Ruszają warsztaty z Debat Oksfordzkich

Ruszają warsztaty z debat oksfordzkich! Wspólnie możemy popracować nad sztuką wystąpień publicznych i stworzeniem przestrzeni do publicznej wypowiedzi.

Czytaj więcej...

Warsztaty graffiti z Maciejem Szymonowiczem

Już 16 grudnia ruszają warsztaty graffiti z autorem projektu Etnograff, Maciejem Szymonowiczem, który ponad 25 lat tworzy artystyczne graffiti, a od 12 lat wielkoformatowe murale.

Czytaj więcej...

Ruszają zapisy na warsztaty wspinaczkowe

Ruszają zapisy na warsztaty wspinaczkowe dla dzieci – zapraszamy na kolejne zajęcia w ramach projektu "Zapraszamy do Zabłocia - zaPALamy do działania".

Czytaj więcej...

Warsztaty z robienia kartek świątecznych - "Nowe Relacje"

W ramach Klubu Integracji projektu Nowe Relacje spotkaliśmy sie na warsztatach, by zrobić pocztówki na zbliżające się wielkimi krokami Święta Bożego Narodzenia.

Czytaj więcej...

Objazdowy Festiwal Filmowy WATCH DOCS zagości w Żywcu

20. Objazdowy Festiwal Filmowy WATCH DOCS zagości w Żywcu. W ciągu czterech dnie festiwalowych będziemy mieli możliwość uczestniczyć w 8 seansach.

Czytaj więcej...

Nowe Relacje w Muzeum Miejskim w Żywcu

Nowe Relacje odwiedziły Muzeum Miejskie w Żywcu – razem z przewodnikiem poznaliśmy Żywieczczyznę; jej legendy, tradycje i naturę.

Czytaj więcej...