WYBIERZ KWOTĘ WSPARCIA
  • 20 zł
  • 50 zł
  • 100 zł


Wybrana kwota:
20 zł
Wpłacając mnie jesteś dobry z Natury, bo dbasz o Ziemię.

Aktualności

Daj swoim rzeczą drugie życie – Ubrania Do Oddania

Przeglądnij swoją szafę, wyciągnij z niej niepotrzebne ubrania, spakuj do kartonu i zamów bezpłatnego kuriera – wszystko po to by wesprzeć ZFR i nasze działania!

Czytaj więcej...

Katownia na żywieckim Zabłociu - przywracanie bolesnej pamięci

To już trzecia edycja projektu skierowanego na przywracanie pamięci o historii, jaka zadziała się w kamienicy przy Dworcowej 2 w Żywcu Zabłociu.

Czytaj więcej...

Warsztaty z wyplatania makram dla początkujących

Zapraszamy na warsztaty dla osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z wyplataniem sznurków – razem z Lilianą Pleńkowską nauczymy się wyplatać makramy od podstaw.

Czytaj więcej...

Działaj Lokalnie na Żywiecczyźnie 2023

Wielkimi krokami nadchodzi Działaj Lokalnie 2023! Warsztaty z pisania wniosków "Akcja EDUkacja - regionalne inspiracje", spotkania i rozmowy – już za niedługo.

Czytaj więcej...

Warsztaty z komunikacji "Promuj i Komunikuj"

Za Nami kolejne szkolenia przeprowadzone w ramach programu "Promuj i Komunikuj" – wspólnie zastanawialiśmy się nad tym jak komunikować jako organizacje.

Czytaj więcej...

Powstanie wystawa "Historii Zabłocia"!

Dzięki środkom pozyskanym z EVZ Foundation z Berlina w Żywcu powstanie wystawa poświęcona historii Zabłocia – czas wspólnie ją stworzyć!

Czytaj więcej...

Turniej Debat Oksfordzkich na Podbeskidziu

Po raz 9 spotkaliśmy się na Turnieju Debat Oksfordzkich „Podbeskidzie”, by pokazać wspólnie, że naszą „siłą są słowa”. Zapraszamy wszystkich na finały 28 marca.

Czytaj więcej...

Cykliczne warsztaty rękodzielnicze

Wracamy do cyklicznych warsztatów rękodzielniczych w Przystanku Zabłocie! Wspólnie stworzymy wiele pięknych rzeczy, pobudzając przy tym naszą kreatywność

Czytaj więcej...

Podsumowanie konkursu Działaj Lokalnie XII 2022

Za nami podsumowanie konkursu Działaj Lokalnie XII, konkursu „Opowiedz…” 2022 oraz projektu, który pozwoli nam rozszerzyć działania regrantingowe.

Czytaj więcej...

Muzeum na Kółkach w żywieckim Zabłociu

W dniach 1-3 lipca w żywieckim Zabłociu zagości Muzeum na Kółkach, czyli projekt Muzeum POLIN przywracający pamięć o lokalnych społecznościach żydowskich.

Czytaj więcej...

Wool For Ukraine – powstała kolejna "dostawa" skarpet

„Wool for Ukraine”, to projekt, który wykorzystuje terapeutyczne korzyści pracy z wełną, aby zrównoważyć skutki stresu i zespołu stresu pourazowego spowodowanego wojną w Ukrainie.

Czytaj więcej...

Nie wysyłaj 1,5% w kosmos – przekaż go nam!

Przyszedł czas, gdy mamy możliwość przekazania 1,5 procenta swojego podatku z na rzecz dowolnie wybranej organizacji. Pomyślcie o ZFR podejmując decyzję :)

Czytaj więcej...