WYBIERZ KWOTĘ WSPARCIA
  • 20 zł
  • 50 zł
  • 100 zł
lub wprowadź:
PLN
Wybrana kwota:
50 zł
Wpłacając mnie jesteś jak energetyk, bo dodajesz skrzydeł talentom.
schowaj

Aktualności

#4 RAPORT #żywiecdlaukrainy - działanie w liczbach

Nie ustajemy w działaniach #żywiecdlaukrainy! Nasza pomoc jest kompleksowa i zatacza coraz szersze kręgi! Dziękujemy wszystkim zaangażowanym!!!

Czytaj więcej...

Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

Mobilny Punkt Informacyjny będzie dostępny w siedzibie Żywieckiej Fundacji Rozwoju w dniu 29 kwietnia 2022 roku, w godzinach 12.00 - 16.00! Zapraszamy!

Czytaj więcej...

Podsumowanie kolejnych dwóch tygodni akcji #żywiecdlaukrainy

Kolejne dwa tygodnie akcji #żywiecdlaukrainy w pigułce. Dziękujemy wszystkim Darczyńcom! | What we've done for two next weeks of #zywiecforukraine action!

Czytaj więcej...

Warsztaty "Rytm dnia wg Ajurwedy"

Zapraszamy na kolejne warsztaty z Moniką Kogut - specjalistką od Ajurwedy! Będzie dużo praktycznych informacji o codziennych, zdrowych nawykach! Warto być!

Czytaj więcej...

zaDZIAŁAJ LOKALNIE - ruszamy z kolejnym konkursem!

Masz pomysł na działanie dla swojej społeczności? Chcesz coś zmienić wokół siebie? Weź udział w Programie Działaj Lokalnie - na Wasze pomysły czekamy do 21.04!

Czytaj więcej...

Rusza nabór do Programu Stypendium z pasją!

Szukamy talentów wśród mieszkanek i mieszkańców Żywiecczyzny! Masz pasję i potrzebujesz pomocy w jej rozwoju? Zgłoś się do naszego programu!

Czytaj więcej...

Chcesz pomóc? KUP OBIAD dla Uchodźcy!

Stawiamy na kompleksowe działanie, dlatego ruszamy z kolejną formą wsparcia dla Uchodźców - obiadami zawieszonymi w Przystanku Zabłocie. Co to takiego?

Czytaj więcej...

WPŁAĆ DAROWIZNĘ - DONATE | AID FOR REFUGEES

Przekaż darowiznę na rzecz uchodźców - zebrane fundusze zasilą największe potrzeby: paliwo, obiady zawieszone oraz wsparcie dla rodzin na pokrycie kosztów utrzymania uchodźców.

Czytaj więcej...

Przed nami kolejne wydarzenie z cyklu "Spotkania z historią"

Zapraszamy 1. marca o godzinie 18 do kamienicy przy Dworcowej 2 - podczas spotkania wybrzmią m.in. wspomnienia członków Rodzin Żołnierzy NSZ z Beskidów.

Czytaj więcej...

Warsztaty zdobienia kapeluszy (nie tylko dla kobiet)

Zapraszamy na warsztaty, podczas których każda z osób uczestniczących będzie mogła samodzielnie zaprojektować i wykonać swój kapelusz.

Czytaj więcej...

WYPRZEDAŻ GARAŻOWA na Dworcowej 2!

WIELKA OKAZJA! Odrestaurowane meble, piękne fotele, krzesła, szafy - to i jeszcze więcej będzie można kupić 5. marca w naszej siedzibie! Każda zostawiona złotówka wspiera Fundację!

Czytaj więcej...

Kolejne warsztaty dotyczące konkursu grantowego!

Tym razem zapraszamy do udziału w warsztatach ONLINE z pisania wniosków - koordynatorki projektu odpowiedzą na wszystkie Wasze pytania!

Czytaj więcej...