WYBIERZ KWOTĘ WSPARCIA
  • 20 zł
  • 50 zł
  • 100 zł


Wybrana kwota:
20 zł
Wpłacając mnie jesteś dobry z Natury, bo dbasz o Ziemię.

Aktualności

Startuje program Firma Dobra Lokalnie!

Firma Dobra Lokalnie to prosty program dla lokalnych biznesów, dla których ważne jest miejsce, w którym działają i ludzie, którzy w nim żyją! Czy chcecie do nas dołączyć?

Czytaj więcej...

Działaj Lokalnie 2024 – Spotkanie w Ślemieniu

To już ostatnie warsztaty, które przygotują Was do napisania wniosku do DL 2024! Widzimy się we wtorek 16 kwietnia 2024 r. o godz. 17:00 w GOK "Jemioła" w Ślemieniu.

Czytaj więcej...

Działaj Lokalnie 2024 – Pytania i Odpowiedzi

Wiemy, że do składanych wniosków i zapisów Waszych projektów "Działaj Lokalnie" 2024 macie sporo pytań. Odpowiemy na nie w najbliższy czwartek, czyli 11 kwietnia o 17:30.

Czytaj więcej...

Wielkanocna Pomoc – podsumowanie akcji

Po raz kolejny nasza akcja Wielkanocna Pomoc zakończona sukcesem! Dziękujemy za waszą pomoc i wsparcie. Wspólnie dajemy ludziom siłę!

Czytaj więcej...

Spotkanie z lokalną historią – "Przemysł w dawnym Zabłociu"

Zapraszamy na kolejne spotkanie z lokalną historią, prowadzone przez Dariusza Piotrowskiego. Dotyczyć ono będzie Fabryki FUTRO braci Balicerów. Do zobaczenia!

Czytaj więcej...

Spotkanie dla podmiotów ekonomii społecznej

Zapraszamy na spotkanie informacyjne organizowane przez Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Bielsku-Białej dot. dotacji dla podmiotów ekonomii społecznej.

Czytaj więcej...

Spotkanie z (ponad)lokalną historią

Przed nami kolejne spotkanie, tym razem z tematyką ponadlokalną i... uniwersalną – „O śmierci i żałobie po wiedeńsku”, które poprowadzi Kamila Midor.

Czytaj więcej...

Niesamowite znalezisko na Dworcowej 2!

W czasie wymiany dachu ekipa remontowa znalazła nadpaloną, mocno uszkodzoną i wybrakowaną książkę w języku hebrajskim i niemieckim

Czytaj więcej...

Działaj Lokalnie – warsztat pisania wniosków online

Jeśli wiesz, że pisanie wniosków nie jest Twoją mocna stroną, to serdecznie zapraszamy Cię na warsztaty online, gdzie wyjaśnimy Ci jak się za to zabrać :)

Czytaj więcej...

Death Cafe – spotkanie w Przystanku Zabłocie

Death Cafe to spotkanie dla osób, które chcą porozmawiać o tematach związanych z umieraniem i żałobą. Spotkanie Death Cafe to przestrzeń dialogu.

Czytaj więcej...

Podaj dalej! – Event w Szkole Podstawowej nr 5 w Żywcu

Nasza Fundacja została honorowym patronem wydarzenia "Podaj dalej!" organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 5 w Żywcu i firmę Instal Max.

Czytaj więcej...

Warsztaty "Bogactwo przyrodnicze Pasma Grojca"

Zapraszamy na warsztaty terenowe "Bogactwo przyrodnicze Pasma Grojca" prowadzone przez Piotra Dzikiego w ramach projektu "zaLAS Wracam".

Czytaj więcej...