WYBIERZ KWOTĘ WSPARCIA
  • 20 zł
  • 50 zł
  • 100 zł
lub wprowadź:
PLN
Wybrana kwota:
50 zł
Wpłacając mnie jesteś jak energetyk, bo dodajesz skrzydeł talentom.
schowaj

Aktualności

Wakacyjne motyle - polsko-ukraińskie warsztaty dla dzieci

Od maja br. ruszyła inicjatywa edukacyjno-integracyjna MOTYLE - regularne zajęcia dla dzieci - polskich i ukraińskich. Inicjatywę można wesprzeć poprzez zrzutkę!

Czytaj więcej...

Ruszają zapisy na wakacyjne warsztaty muzyczne dla dzieci!

Już na początku lipca odbędą się pierwsze zajęcia z cyklu warsztatów #RockForUkraine - dla dzieci, bez względu na wiek, płeć i narodowość! Zapisz się już dziś - warto!

Czytaj więcej...

#5 RAPORT - kolejne podsumowanie naszych działań

Minęły kolejne tygodnie działań na rzecz Ukrainy i Uchodźców pod hasłem #żywiecdlaukrainy. Zobaczcie jak wiele udało nam się zrobić! To i tak nie jest pełna lista!

Czytaj więcej...

Galeria zdjęć z wręczenia m.in. Stypendium z pasją

Miniony tydzień obfitował w bardzo miłe spotkania - wręczyliśmy stypendia z pasją, symboliczne czeki na realizacje projektów Działaj Lokalnie oraz certyfikaty młodych baristów!

Czytaj więcej...

JARMARK na Zabłociu - pierwsze tego typu wydarzenie w Żywcu!

Stoiska lokalnych wystawców, pokazy magika, animacje dla dzieci, wyprzedaż garażowa, kawiarnia, spektakl teatralny... Przyjdź 11. 06. na Dworcową 2!

Czytaj więcej...

Warsztaty koktajlowe dla mieszkańców Żywca

Przed nami kolejne warsztaty - tym razem z robienia zdrowych i kolorowych koktajli! 31. maja o godzinie 17.30 w Przystanku Zabłocie będzie się dużo działo!

Czytaj więcej...

Warsztaty fotografii portretowej z Justyną Miodońską!

Zapraszamy na spotkanie z pasjonatką fotografii i specjalistką od obrazu - Justyną Miodońską (stypendystką z pasją!). Zapowiadają się arcyciekawe warsztaty! Zapisy trwają!

Czytaj więcej...

Warsztaty kształtowania kompetencji rodzicielskich

Zapraszamy Was na cykl warsztatów rodzicielskich, otwierających na nowe rozwiązania i wyzwania, stojące przed rodzicami XXI wieku. Warto być! Pierwsze spotkanie już 12.05!

Czytaj więcej...

Podsumowanie projektów zrealizowanych na Zabłociu

Zobaczcie co zostało zrealizowane na Zabłociu w ramach konkursu mini-GRANTY 2021 "Zapraszamy do Zabłocia. ZaPALamy do działania". Efekty nas bardzo cieszą!

Czytaj więcej...

#RockForUkraine z Brianem Allanem w Żywcu!

Za nami wielkie święto muzyki i spotkanie z niepowtarzalnym Brianem Allanem. 23.04.2022 roku w Klubie Papiernik bawiło się, śpiewało ponad 200 dzieci!

Czytaj więcej...

Znamy wyniki konkursu DZIAŁAJ LOKALNIE!

Publikujemy wyniki tegorocznej edycji Działaj Lokalnie XII "Akcja EDUkacja - regionalne informacje". Zobaczcie co zadzieje się w regionie! Gratulujemy wszystko, którzy startowali w konkursie!

Czytaj więcej...

Serdeczne życzenia od całego naszego zespołu!

Na nadchodzące Święta Wielkanocne życzymy Darczyńcom, Przyjaciołom Fundacji i wszystkim, którzy są z nami w działaniu, PIĘKNYCH ŚWIĄT - radosnych i rodzinnych!

Czytaj więcej...