WYBIERZ KWOTĘ WSPARCIA
  • 20 zł
  • 50 zł
  • 100 zł


Wybrana kwota:
20 zł
Wpłacając mnie jesteś dobry z Natury, bo dbasz o Ziemię.

Aktualności

Wakacyjny koncert młodych w Klubie Papiernik

Mam za sobą wakacyjny koncert młodych, niezwykle utalentowanych osób, które przez 8 miesięcy uczestniczyły w zajęciach muzycznych w Instytucie Rozwoju Artystycznego.

Czytaj więcej...

Bezgraniczni Przyjaciele już w naszej świetlicy środowiskowej

Projekt finansowany przez IKEA i realizowany we współpracy z Fundacją Świętego Mikołaja w ramach programu „Bezgraniczni Przyjaciele” pozwoli nam na doposażenie naszej świetlicy.

Czytaj więcej...

Już ponad rok tworzymy Centrum Pomocy Uchodźcom

... miejsce, w którym osoby będące w kryzysie uchodźczym mogą między innymi nieodpłatnie zasięgnąć porady prawnej, zapisać się na kurs języku polskiego lub kursy zawodowe.

Czytaj więcej...

ZFR na Targach NGO-EXPO w Kielcach

Żywieckie Wersacze reprezentowało ŻFR na II Ogólnopolskich Targach Organizacji Pozarządowych NGO-EXPO w Kielcach. Jak było? Zobaczcie krótką relację!

Czytaj więcej...

Kupujesz w internecie? Możesz nam pomagać!

Razem z FaniMani.pl możecie pomagać bezpłatnie, kiedy tylko chcecie. Wystarczy, że zainstalujecie na swoim komputerze Przypominajkę FaniMani i zrobicie swoje zakupy.

Czytaj więcej...

Festiwal Kultury Żydowskiej w Zabłociu

Festiwal Kultury Żydowskiej trwał od 16.06, ale dopiero w ostatni weekend czekała na nas moc atrakcji – spacery, wystawy, warsztaty. Zobaczcie jak się bawiliśmy!

Czytaj więcej...

Pierwsze zawody w Hobby Horse już za Nami

Pierwsze zawody w hobby horse już za nami! Skoki przez przeszkody, ujeżdżanie, kłusy i galopy – było to wyjątkowe wydarzenie pełne zabawy i sportowej rywalizacji.

Czytaj więcej...

Jarmark na Zabłociu II – krótka relacja

25 czerwca spotkaliśmy się na naszym drugim Jarmarku na Zabłociu! Było to wyjątkowe wydarzenie. Dziękujemy za to, że byliście z nami – do zobaczenia w przyszłym roku!

Czytaj więcej...

Szkolenie dla NGO – komunikacja w fundraisingu

Promuj i Komunikuj działa i ma się dobrze. 21.06 spotkamy się z osobami z lokalnych NGOs na kolejnym szkoleniu z copywritingu i komunikacji w kontekście fundraisingu.

Czytaj więcej...

Żywiecki CIS z nagrodą Ministerstwa

Wczoraj nasza Prezes - Gabriela odebrała wyjątkowe wyróżnienie w Ministerstwie Rodziny i Polityki Społecznej - w XX rocznicę uchwalenia Ustawy o Zatrudnieniu Socjalnym.

Czytaj więcej...

Szukamy talentów! Stypendium z Pasją 2023

Masz talent, pasję i chcesz się rozwijać, iść do przodu, podzielić się nim z innym? Koniecznie sprawdź najnowsze wieści o tegorocznej edycji Stypendium z Pasją!

Czytaj więcej...

Już po raz drugi – Jarmark na Zabłociu!

Już 25 czerwca wyjątkowe, kolorowe i radosne wydarzenie. W tym roku jeszcze więcej wystawców, animacji, muzyki przede wszystkim genialnej zabawy.

Czytaj więcej...