WYBIERZ KWOTĘ WSPARCIA
  • 20 zł
  • 50 zł
  • 100 zł


Wybrana kwota:
20 zł
Wpłacając mnie jesteś dobry z Natury, bo dbasz o Ziemię.

Aktualności

Startują projekty w ramach mini-grantów!

Grupa nieformalna Kreatywni-pozytywni startuje z pierwszymi spotkaniami w ramach projektu „Zabłocie działa i łączy”! Będzie bardzo kreatywnie i twórczo!

Czytaj więcej...

Powstają filmy i podcasty o naszych aktywnych seniorach!

Już 13.12. podczas III Forum NGO odbędzie się premierowy pokaz filmów i podcastów o seniorach z naszego terenu. Czekamy z niecierpliwością na Forum i materiały!

Czytaj więcej...

Już jest listopadowy numer biuletynu "Bez limitu"!

Nowy numer biuletynu już dostępny. Wersję papierową znajdziecie w stałych punktach: urzędy gminy, GOK-i biblioteki, a wersja online do poczytania u nas!

Czytaj więcej...

Podpisanie umów na mini-granty 2021, które zmienią Zabłocie!

Na Zabłociu będzie jeszcze piękniej, a wszystko za sprawą trzech grup nieformalnych, które otrzymały mini-grant na inicjatywy społeczne! Już wkrótce zobaczycie efekty!

Czytaj więcej...

Wizyta studyjna radnych z gminy Obrazów

Za nami bardzo ciekawe spotkanie! W siedzibie Fundacji na Dworcowej 2 gościliśmy m.in. wójta i radnych Gminy Obrazów, którzy chcieli zobaczyć jak w praktyce działa nasza organizacja.

Czytaj więcej...

"Wieczorne opowieści" stałym wydarzeniem Dworcowej 2

Niezwykłe wieczorne spotkanie z historią pokazało, że warto rozmawiać o historii, szczególnie tej, która dotyka każdego z nas. Czekamy już na kolejne wydarzenia z cyklu!

Czytaj więcej...

Na Żywca! Wielki Quiz 2021 - już dziś zgłoś swoją drużynę!

Jak co roku 11. listopada spotykamy się, by bawić się, odpowiadać na mniej lub bardziej podchwytliwe pytania, dowiedzieć się czegoś nowego o mieście, w którym mieszkamy!

Czytaj więcej...

Spacer badawczy w Żywcu-Zabłociu

Gościliśmy studentów Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej, którzy pracowali m.in. nad stworzeniem nowych produktów turystycznych - szlaków spacerowych po Zabłociu.

Czytaj więcej...

Hablas español? Hiszpański warto znać, więc dołącz do nas!

Kolejna ciekawa oferta edukacyjno-kulturalna na mapie Zabłocia - bezpłatne warsztaty hiszpańskiego uczonego holistyczną metodą Colorin Colorado. Zapisy już trwają!

Czytaj więcej...

Wieczorne opowieści, czyli spotkanie z historią

Wystawa, pokaz filmu, spotkanie z Władysławem Gawlińskim - to wszystko w wyjątkowej piwnicznej aurze - taki mamy pomysł na ostatni piątek października!

Czytaj więcej...

Sztuki plastyczne w mistrzowskiej praktyce

Już wkrótce na Zabłociu będziemy gościć niezwykłą artystkę - Joannę Zając-Slapnicar, która wprowadzi nas w tajniki różnorakich technik plastycznych! Zapisy już trwają!

Czytaj więcej...

Świat malowanych pierników - inspirujące warsztaty na Zabłociu

Co łączy ptaki, pierniki i sztukę? Sugarcrafting! Malowaliśmy cuda na pysznych piernikach. Zobaczcie fotorelację z warsztatów z Moniką Kołodziej - stypendystki z pasją!

Czytaj więcej...