WYBIERZ KWOTĘ WSPARCIA
  • 20 zł
  • 50 zł
  • 100 zł


Wybrana kwota:
20 zł
Wpłacając mnie jesteś dobry z Natury, bo dbasz o Ziemię.

Aktualności

Świętujemy 20. urodziny Żywieckiej Fundacji Rozwoju

14.01 obchodzimy nasze 20 urodziny! To dla nas piękny moment; czas na wspomnienia i trochę opowieści. Co więcej, mija 6 rocznica wprowadzki na Dworcową 2!

Czytaj więcej...

Warsztaty dla dzieci "Wykonywanie Biżuterii"

Zapraszamy na warsztaty artystyczne z wykonania bransoletek z koralików z Hanną Ovcharenko. Do uczestnictwa w warsztatach zapraszamy dzieci od 10 lat.

Czytaj więcej...

Znamy wyniki konkursu "Opowiedz..." 2022

Znamy wyniki konkursu „Opowiedz…”, w ramach „Działaj Lokalnie”! Jury wybrało prace, które będą reprezentować Żywiecczyznę na ogólnopolskim etapie konkursu.

Czytaj więcej...

Newsletter ŻFR – bądź na bieżąco z naszymi działaniami!

List w butelce? Polecony? Gołąb pocztowy? Ploteczki pod sklepem? Są prostsze sposoby, by dowiedzieć się co słychać u nas w Fundacji – na przykład zapisanie się do naszego newslettera.

Czytaj więcej...

Wesołych Świąt i Dobrego Nowego Roku

Rok 2022 był dla czasem wielu prób – zarówno dla naszej Fundacji, jak i dla osób, które ją wspierały. Dziękujemy za waszą bezinteresowaną pomoc i okazane wsparcie.

Czytaj więcej...

Centrum Integracji Społecznej – kursy zawodowe

Centrum Integracji Społecznej w Żywcu pomaga w podnoszeniu kompetencji zawodowych osobom pozostającym bez pracy poprzez organizację darmowych kursów.

Czytaj więcej...

Projekt "Nowe Relacje" – integracyjny wyjazd do Teatru

W ramach Nowe relacje integrujemy pokolenia na rozmaite sposoby. Ostatnio odwiedziliśmy Teatr Lalek Banialuka, by zobaczyć dwa genialne spektakle.

Czytaj więcej...

Mapa Inicjatyw PAL – zapraszamy do Zabłocia

Spacery po Zabłociu są coraz ciekawsze! Dzięki lokalnym inicjatywom stworzonym przez osoby mieszkające w Żywcu powstało aż 11 realizacji.

Czytaj więcej...

"Opowiedz... i zrób wrażenie" – tegoroczna edycja konkursu

Konkurs „Opowiedz…”, w ramach „Działaj Lokalnie”, ma na celu zachęcenie grantobiorców Ośrodków Działaj Lokalnie (ODL) do kreatywnego opisywania własnych działań.

Czytaj więcej...

Zwykłe zakupy, niezwykła pomoc – pomagaj z Fani Mani

Czy wiesz, że zwykłe zakupy mogą mieć niezwykłą moc? Razem z Przypominajką FaniMani możesz pomagać naszej Fundacji przekazując darowizny!

Czytaj więcej...

Ruszają warsztaty z Debat Oksfordzkich

Ruszają warsztaty z debat oksfordzkich! Wspólnie możemy popracować nad sztuką wystąpień publicznych i stworzeniem przestrzeni do publicznej wypowiedzi.

Czytaj więcej...

Warsztaty graffiti z Maciejem Szymonowiczem

Już 16 grudnia ruszają warsztaty graffiti z autorem projektu Etnograff, Maciejem Szymonowiczem, który ponad 25 lat tworzy artystyczne graffiti, a od 12 lat wielkoformatowe murale.

Czytaj więcej...