WYBIERZ KWOTĘ WSPARCIA
  • 20 zł
  • 50 zł
  • 100 zł
lub wprowadź:
PLN
Wybrana kwota:
50 zł
Wpłacając mnie jesteś jak energetyk, bo dodajesz skrzydeł talentom.

Aktualności

Styczniowy numer biuletynu "Bez Limitu" już dostępny online!

Zachęcamy do lektury najnowszego numeru Biuletynu Senioralnego - wiele ciekawych artykułów i relacji! Dostępny online i stacjonarnie - w stałych punktach na terenie powiatu!

Czytaj więcej...

Startujemy z bezpłatnym kursem zawodowym: barista!

Jednym z działań środowiskowych PAL jest kurs zawodowy: barista, który już niedługo rozpocznie się w Kawiarni Zabłocie na Dworcowej 2! Zapisy trwają!

Czytaj więcej...

Zapraszamy na cykl warsztatów zdrowego żywienia

Postanowienia noworoczne? Kto ich nie ma! My zaPALamy do realizacji postanowień związanych ze zdrowiem i odżywianiem! Zobaczcie program warsztatów i zapiszcie się już dziś!

Czytaj więcej...

Jukace z Zabłocia kolędują u Seniorów w DPS-ie! Hej!

Nasz Fundacja i Jukace z Zabłocia często i chętnie wspierają się w swoich działaniach. Tak było i tym razem - sami zobaczcie co działo się w Domu Pomocy Społecznej w Żywcu!

Czytaj więcej...

Rozstrzygnięcie Konkursu "Miejsce przyjazne Seniorom..."

Publikujemy wyniki konkursu "Miejsce przyjazne Seniorom na Żywiecczyźnie" - zobaczcie kto znalazł się w gronie szczęśliwców! Zwycięzcy otrzymają bardzo przyjemną i smaczną nagrodę!

Czytaj więcej...

Konkurs "Miejsce przyjazne Seniorom na Żywiecczyźnie"

Zachęcamy do udziału w konkursie - sprawcie sobie radość na koniec roku! Wystarczy odpowiedzieć na trzy proste pytania! Na odpowiedzi czekamy do 30.12 do godziny 23.59!

Czytaj więcej...

Już jest grudniowy numer Biuletynu "Bez limitu"!

Nowy numer biuletynu już dostępny. Wersję papierową znajdziecie w stałych punktach: urzędy gminy, GOK-i biblioteki, a wersja online do poczytania u nas!

Czytaj więcej...

Ostatnie warsztaty plastyczne za nami!

Zakończyliśmy cykl warsztatów plastycznych z Joanną Zając-Slapnicar. Skutecznie zaPALiliśmy mieszkańców do działania i zobaczcie jakie powstały cuda!

Czytaj więcej...

WESOŁYCH ŚWIĄT dla Wszystkich naszych Darczyńców i Przyjaciół!

Nadchodzi ten czas w roku kiedy składamy sobie życzenia i przesyłamy do wszystkich tych, którzy nas wspierają i są z nami moc ciepłych myśli. Kochamy Święta, a Wy?

Czytaj więcej...

Rozstrzygnięcie konkursu Działaj Lokalnie "Opowiedz..."

Podczas III Forum NGO ogłosiliśmy długowyczekiwane wyniki konkursu "Opowiedz...". Zobaczcie kto i w jakiej kategorii będzie walczył na szczeblu ogólnopolskim! Gratulujemy!

Czytaj więcej...

Jesteśmy po Finałach Debat Oksfordzkich! Wielka duma!

Zakończyliśmy tegoroczne Debaty! Uczniowie dali z siebie absolutnie wszystko - aż miło było na nich patrzeć i ich słuchać! Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom!

Czytaj więcej...

Działaj Lokalnie w pigułce - podsumowanie projektów 2021

Podczas III Forum NGO podsumowaliśmy rok 2021 pod kątem zrealizowanych projektów w ramach Działaj Lokalnie. Lista inicjatyw jest imponująca!

Czytaj więcej...