WYBIERZ KWOTĘ WSPARCIA
  • 20 zł
  • 50 zł
  • 100 zł


Wybrana kwota:
20 zł
Wpłacając mnie jesteś dobry z Natury, bo dbasz o Ziemię.

Aktualności

Gala Dobroczyńców Roku 2023 – nagroda dla Git Studio z Żywca

Dobro nie zna granic, a żywiecka Drukarnia Git Studio jest tego świetnym przykładem! Została jej przyznana nagroda Dobroczyńcy Roku 2023. Wielkie brawa!

Czytaj więcej...

Festiwal Kultury Żydowskiej w Zabłociu

Społeczność żydowska w Zabłociu ma bogatą historię, a my chcemy o tym przypominać, dlatego… zapraszamy Was na Festiwal Kultury Żydowskiej w Zabłociu.

Czytaj więcej...

Zawody w hobby-horsingu już 26 czerwca

Zapraszamy Was do świata hobby-horse – to tutaj fantazja spotyka się z pasją do zwierząt i jeździectwa! Do zobaczenia 26 czerwca na pierwsze zawody w hobby-horsingu.

Czytaj więcej...

18-te rozdanie mikro-grantów "Działaj lokalnie" za nami

Działaj lokalnie na Żywiecczyźnie jest już pełnoletnie! Po raz 18-ty rozdaliśmy mini-granty na realizację oddolnych inicjatyw mieszkańców Żywiecczyzny – nie możemy się doczekać efektów!

Czytaj więcej...

Wizyta studyjna – Warmia i Mazury

Podróże małe i duże. ZFR z wizytą w województwie warmińsko-mazurskim. Zwiedzaliśmy, uczyliśmy się, poznaliśmy kulturę innych organizacji – dzięki za miłe przyjęcie!

Czytaj więcej...

Razem z Nami – wyciaczka do Krakowa

Zwiedzanie i integracja – tylko w ramach weekendowych aktywności z ZFR! W ramach Centrum Integracji Społecznej i projektu Razem z Nami wybraliśmy się wycieczkę do Krakowa.

Czytaj więcej...

Pierwsze szkolenie dla streetworkerów za nami

Nauka na pewno nie pójdzie w las, bo... wyjdzie z nami na ulice! Pierwsze warsztaty dla streetworkerów za nami – ich efekty pojawią się już wkrótce na ulicach Żywca.

Czytaj więcej...

Działaj Lokalnie 2023 – wyniki konkursu

14 z 33 złożonych wniosków otrzyma dofinansowanie Działaj Lokalnie – jesteśmy pod wrażeniem Waszych pomysłów i chęci do aktywnego działania i zmiany świata na lepsze.

Czytaj więcej...

Koncert "Mikrodynamis" Mata Kwiatkowskiego

Zapraszamy na koncert stypendysty programu "Żywiec z pasją" Mata Kwiatkowskiego. Będzie to "muzyczna podróż" inspirowana twórczością Stanisława Wyspiańskiego.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na spacer fotograficzny

Zapraszamy miłośników fotografii na wspólny spacer ulicami Zabłocia.
 Skupimy się na architekturze i przyrodzie. Zatrzymamy w kadrze historię!

Czytaj więcej...

Majowy plan wydarzeń w Żywieckiej Fundacji Rozwoju

Maj w ZFR zapowiada się super. By mieć wydarzenia pod ręką i na oku zebraliśmy je wszystkie (lub prawie wszystkie, się okaże!) w jednym miejscu. Tak powstał majowy plan!

Czytaj więcej...

Otwarcie Klubu Mieszkańca – gramy w gry planszowe

Otwieramy Klub Mieszkańca na Dworcowej 2! Już 5 maja dużo będzie się u nas działo – wpadajcie pograć w gry planszowe ze Stowarzyszeniem Fantastyki "Parzenica".

Czytaj więcej...