WYBIERZ KWOTĘ WSPARCIA
  • 20 zł
  • 50 zł
  • 100 zł
lub wprowadź:
PLN
Wybrana kwota:
50 zł
Wpłacając mnie jesteś jak energetyk, bo dodajesz skrzydeł talentom.
schowaj

Aktualności

Bogata oferta szkoleniowa dla osób pozostających bez pracy!

Chcesz zdobyć nowe kwalifikacje i pracować w nowym zawodzie? Przyjdź do Centrum Integracji Społecznej lub zadzwoń, by dowiedzieć się na jakie kursy możesz się zapisać!

Czytaj więcej...

#RockForUkraine rusza w Polskę - odwiedzimy 15 miast!

Przed nami pierwszy z 15 eventów z udziałem Briana Allana finansowanych przez firmę Mattel! 28.08. gramy z #RockForUkraine w Tomaszowie Lubelskim!

Czytaj więcej...

Warsztaty wełniarskie dla dzieci "Kids Wool Craft and Art Group"

W ramach Butterfly Project, finansowanego z ActNow Children's Fund odbył się wyjątkowy warsztat wełniarski "Wool for Ukraine". Zobaczcie fotorelację!

Czytaj więcej...

Drugi Piknik Naukowy w Żywcu - w tym roku Dino Archeo!

Już 4. września w klubie Papiernik w Żywcu odbędzie się drugi Piknik Naukowy, w tym roku poświęcony archeologii, dinozaurom i paleontologii! Zobaczcie co się będzie działo!

Czytaj więcej...

Ruszamy z nowym bardzo ciekawym programem!

Chcemy upowszechniać nowoczesny model filantropii, dlatego ruszamy z Pomarańczową Energią, która poprzez swoje działanie będzie wspierać problem osamotnienia dzieci!

Czytaj więcej...

Na Dworcowej 2 działa Centrum Pomocy dla Cudzoziemców

Od lutego działamy pełną parą pomagając potrzebującym. Dzięki otrzymanemu dofinansowaniu KPRM powstało kompleksowe Centrum Pomocy, które wciąż się rozwija!

Czytaj więcej...

Warsztaty taneczne, instrumentalne i potańcówka!

Stare przysłowie mówi, że Zabłocanin i Węgier, to dwa bratanki… Idąc tą myślą, serdecznie zapraszamy na wyjątkowe wydarzenia z zespołem Szépszerével - czerpiącego z kultury Czangów!

Czytaj więcej...

Znacie FaniMani.pl? Jeżeli nie to koniecznie to przeczytajcie!

Wszyscy kupują w internecie, ale nie wszyscy wiedzą, że robiąc zakupy mogą bezkosztowo wspierać naszą organizację! Jak? Zobaczcie jakie to proste!

Czytaj więcej...

Spotkanie rekrutacyjne na kurs języka polskiego

Rozpoczynamy kolejne działania w ramach projektu "Razem możemy więcej" - tym razem wychodzimy na przeciw potrzebie znajomości języka polskiego.

Czytaj więcej...

Butterfly Project czyli dwa tygodnie integracji dzieci

1. sierpnia rozpoczęliśmy w Szkole Podstawowej nr 5 w Żywcu bardzo intensywny i ciekawy projekt integracyjno-edukacyjny - Butterfly! Sami zobaczcie!

Czytaj więcej...

#6 Kolejne podsumowanie z działań na rzecz uchodźców!

Ostatnie tygodnie przyniosły kolejne działania - skala pomocy wciąż nas zaskakuje i zachwyca. Przeczytajcie co się w ostatnim czasie wydarzyło w ramach akcji #żywiecdlaukrainy!

Czytaj więcej...

#RockForUkraine - Podpisanie umowy z firmą Mattel!

Dzięki wsparciu finansowym i rzeczowym firmy Mattel wydarzenie Rock for Ukraine odbędzie się aż w 15 miastach w Polsce!! Dziękujemy za okazane zaufanie!

Czytaj więcej...