zaPALamy kobiety do zgłębiania nowych umiejętności!

Aktualności

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KURSIE SAMOOBRONY DLA KOBIET

TERMINY KURSU: 21-22 października 2021 w godzinach 8:30-12:30 

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ? Aby wiedzieć jak się zachować w niebezpiecznej sytuacji! Najważniejszym przesłaniem i celem tego Kursu jest rozpoznawanie zagrożeń oraz unikanie kłopotów. Jeśli jednak mimo wszelkich starań konflikt staje się nieunikniony, zademonstrujemy jak sobie z nim poradzić. Przekonasz się, że Twój wzrost, postura, nie mają znaczenia - liczy się szybkie działanie, wiara w siebie oraz umiejętności wyniesione z treningu Realnej Samoobrony ESDS. 

CZAS TRWANIA KURSU:  10-godzinny Kurs Samoobrony ESDS - TYLKO dla KOBIET !

PROGRAM KURSU obejmuje między innymi:
✔ Bezpieczeństwo Osobiste Kobiet.
✔ Instynktowne Reakcje Obronne.
✔ Psychologiczne Aspekty Samoobrony.
✔ Nastawienie psychiczne podczas konfrontacji fizycznej.
✔ Techniki obrony przed atakiem z przodu, z boku, z tyłu.
✔ Prawne podstawy samoobrony.
✔ Pierwszą Pomoc Przedmedyczną.

 

KTO SIĘ MOŻE ZGŁOSIĆ! Osoby od 15 roku życia z terenu Żywca. Można zgłosić się z przyjaciółką, siostrą mamą lub ciocią, aby poczuć się raźniej. Aby ćwiczenia były przeprowadzone w jak najlepszej atmosferze, tak by instruktor mógł poświęcić każdemu odpowiednią uwagę zbieramy maksymalnie 6 osobową grupę.

CO POWINNA ZABRAĆ ZE SOBĄ UCZESTNICZKA! Odrobinę odwagi i wygodne sportowe buty na przebranie. Strój sportowy jest niepotrzebny - najlepsze jest codzienne ubranie (pamiętaj, że podczas treningu może ono ulec uszkodzeniu lub zniszczeniu).

INSTRUKTOR PROWADZĄCY: Aleksander Pietryka - Instruktor Samoobrony (uprawnienia państwowe nr 17679/I/R/2006) Instruktor Samoobrony ESDS (Explosive Self Defence System), Instruktor Pałki Teleskopowej, Instruktor Pierwszej Pomocy Przedmedycznej BLS/AED oraz Specjalista ds. Bezpieczeństwa Osobistego.

Ilość miejsc ograniczona!

Uczestnictwo bezpłatne

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ? Wystarczyć pobrać formularz i wysłać zgłoszenie na adres mailowy animacja@zfr.org.pl lub dostarczyć do biura Żywieckiej Fundacji Rozwoju (ul. Dworcowa 2) do godziny 15:00. Proszę spodziewać się  potwierdzenia uczestnictwa w warsztatach!

Osoby zainteresowane uczestnictwem w zajęciach w innym terminie - również prosimy o kontakt!

POBIERZ FORMULARZ

Informacje dodatkowe: Anna Jafernik, Anna Zięba; tel. 33 475 44 77