WYBIERZ KWOTĘ WSPARCIA
  • 20 zł
  • 50 zł
  • 100 zł
lub wprowadź:
PLN
Wybrana kwota:
50 zł
Wpłacając mnie jesteś jak energetyk, bo dodajesz skrzydeł talentom.

Warsztaty fotografii portretowej z Justyną Miodońską!

Aktualności

Zapraszamy na kolejne warsztaty z cyklu: "Zapraszamy do Zabłocia. ZaPALamy do działania". Tym razem z uczestnikami spotka się nasza stypendystka z pasją - Justyna Miodońska, która tak mówi o warsztatach: 

"Jeżeli podobnie jak mnie fascynują Cię ludzkie twarze oraz tajemnice ich właścicieli, serdecznie zapraszam Cię  na cykl fotograficznych spotkań poświęconych tematyce portretu.

Podczas zajęć nauczę Cię technik, które sprawią, że każdy portret, który wykonasz w przyszłości, będzie niepowtarzalny oraz na długo zapadnie w pamięć Twoim odbiorcom. W części teoretycznej warsztatów porozmawiamy sobie o ontologicznej genezie portretu w sztuce oraz zapoznamy się z twórczością fotograficznych mistrzów. Porozmawiamy również o tym, gdzie szukać inspiracji i jak obudzić w sobie twórcę. Będzie także okazja posłuchać o niezbędnym osprzęcie fotograficznym, tak aby osiągnąć zamierzony efekt na fotografii.

W części praktycznej nauczę Cię pracy ze światłem zastanym, błyskowym oraz zapoznam Cię ze sposobami modyfikacji oświetlenia. Udowodnię Ci także, że przy pomocy niewielu narzędzi można osiągnąć wspaniałe fotograficzne rezultaty. Na warsztatach dowiesz się również jak efektownie pracować z modelem."

Kiedy?
Termin I warsztatów: 11 czerwca (sobota) od 11:00 do 14:00

Warsztaty obejmują 3 spotkania po 3h (11.06, 18.06 i 25.06  godz. 11-14:00).

Gdzie?
Kawiarnia Przystanek Zabłocie, ul. Dworcowa 2, Żywiec

Jak się zapisać?
Napisz: animacja@zfr.org.pl lub zadzwoń: 33 475 44 77

Prowadzenie: Justyna Miodońska - absolwentka Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w Łodzi na kierunku Realizacji Obrazu Filmowego i Telewizyjnego (2018) oraz Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku Filmoznawstwo i wiedza o nowych mediach (2020). Operatorka filmowa, filmoznawczyni, a także instruktorka fotografii portretowej oraz artystycznej. Stypendystka programu stypendialnego Żywieckiej Fundacji Rozwoju Stypendium z Pasją (edycja 2017/2018).