WYBIERZ KWOTĘ WSPARCIA
  • 20 zł
  • 50 zł
  • 100 zł


Wybrana kwota:
20 zł
Wpłacając mnie jesteś dobry z Natury, bo dbasz o Ziemię.


Uwaga przedłużamy nabór do Konkursu Stypendialnego Żywiec z pasją

Aktualności

Uwaga przedłużamy nabór do Konkursu Stypendialnego Żywiec z pasja. Na aplikację czekamy do 15 października.

Jeśli masz talent, pasję i chcesz się rozwijać, iść do przodu, rozwinąć skrzydła  - Program Stypendium z pasją jest dla Ciebie.

Celem programu stypendialnego „Stypendium z pasją” jest wspieranie mieszkańców Żywiecczyzny w rozwoju ich niezwykłych pasji. To miejsce dla ambitnych, zdolnych,  pełnych pasji i determinacji osób. W ramach Stypendium, Żywiecka Fundacja Rozwoju oferuje zarówno wsparcie finansowe i merytoryczne (tutoring).
Warunki, które należy spełnić, by aplikować o stypendium to przede wszystkim pasja i chęć jej rozwoju, ukończone 13 lat, zamieszkanie na terenie Żywiecczyzny i złożenie w terminie wniosku. Dokumenty konkursu stypendialnego można pobrać ze strony https://zfr.org.pl/co-robimy/zywiec-z-pasja-1.

Do tej pory Żywiecka Fundacja Rozwoju zorganizowała 3 konkursy stypendialne, wspierając 11 stypendystów/-ek.
Stypendium mieści się ramach autorskiego programu „Żywiec z pasją”, którego fundatorami są przedsiębiorcy i usługodawcy z Żywiecczyzny. Dzięki ich zaangażowaniu w sprzedaż produktów z pasją, jest możliwe wspieranie finansowo i merytorycznie zdolnych osób z Żywiecczyzny.
Produkty z pasją można nabywać w: Czeko Deko, Gościniec Rajec, Salon Fryzjerski Casandra, EkoIdea, Piekarnia Rynek, Mucca, Śliwkowa Lipowa.