SPOTKANIE Z PASJĄ - ZŁOMEM DLA DZIECI

Aktualności

Wiesz czym jest Złombol? Co sprawia, że grupa ludzi pasjonuje się samochodami o komunistycznej produkcji lub koncepcji? Jakie zasady obowiązują w czasie rajdu, który rozgrywa się bez rywalizacji? Gdzie jest jego start i meta? Kto i jak może wesprzeć ekipę w przygotowaniach do wyjazdu?

Przejechanie prawie 3 tysięcy kilometrów w jedną stronę takim pojazdem to nie lada wyzwanie, ale czego się nie robi, żeby pomóc dzieciom! Jeżeli chcesz wiedzieć, jak się tego dokonuje, przyjdź na spotkanie z Mateuszem Skuzą i jego Ekipą „Żubrówka Team” do siedziby Żywieckiej Fundacji Rozwoju na ul. Dworcowej 2 w Żywcu. Kiedy? 18 stycznia 2020 roku (sobota) na godzinę 18:00.

Oprócz wysłuchania fascynujących złombolowych historii i zobaczenia zdjęć z rajdów charytatywnych, będziesz mieć okazję poznać jednego z Producentów z pasją - GIT Studio Reklamy i wygrać ich produkt – Kubek z pasją.

Wstęp wolny. Do zobaczenia!

Spotkania z pasją to część Programu "Żywiec z pasją" - Programu Stypendialnego dla uzdolnionych osób z Żywiecczyzny.
Program funkcjonuje dzięki wsparciu Przedsiębiorców z Żywiecczyzny, poprzez sprzedaż produktów z pasją:
Czekodeko Piekarnia Rynek Mucca Gościniec Rajec GIT Studio Reklamy Ekoidea Nasze pomysły, Twoje zdrowie Toko Sweets - Manufaktura słodyczy Żywiec.