WYBIERZ KWOTĘ WSPARCIA
  • 20 zł
  • 50 zł
  • 100 zł


Wybrana kwota:
20 zł
Wpłacając mnie jesteś dobry z Natury, bo dbasz o Ziemię.


Ogłaszamy konkurs fotograficzny "Oblicza osamotnienia"

Aktualności

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym "Oblicza osamotnenia", będącego częścią Miesiąca Pomarańczowej Energii

Warunki uczestnictwa w Konkursie:
1. Konkurs jest bezpłatny, dobrowolny i otwarty dla wszystkich uczestników. Uczestnikiem może zostać osoba fizyczna bez względu na wiek.
2. Uczestnicy do 18. roku życia muszą uzyskać zgodę rodziców lub przedstawicieli ustawowych na wzięcie udziału w Konkursie.
3. Zgłoszeń do Konkursu można dokonywać w terminie od dnia 30 września 2022 r. do dnia 19 października  2022 r. Zgłoszenie można wypełnić poprzez FORMULARZ ONLINE lub poprzez formularz zamieszczony w pliku do pobrania poniżej. W przypadku wyboru drugiej opcji wypełniony formularz należy dostarczyć pocztą elektroniczną na adres stoposamotnieniu@pomaranczowaenergia.org, w tytule wiadomości wpisując imię i nazwisko Uczestnika. Fotografie konkursowe oraz skan/zdjęcie formularza muszą być przesłane jako niespakowane, nieskompresowane załączniki.

REGULAMIN I FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

W Regulaminie znajdziecie wszystkie inne potrzebne informacje.

Formularz zgłoszeniowy znajduje się na końcowych stronach załącznego pliku obok - zwróćcie uwagę, że są dwa wzory - dla osób poniżej 18 roku życia i powyżej! 
 

Powodzenia! Czekamy na Wasze prace!!! 

A czym jest Miesiąc Pomarańczowej Energii? 

To czas, kiedy zachęcamy Was do organizowania Pomarańczowych Spotkań czy innych Pomarańczowych Aktywności, podczas których nie tylko świetnie się bawicie, ale i pomagacie!

Jak dołączyć do MIESIĄCA POMARAŃCZOWEJ ENERGII?

Wejdź na stoposamotnieniu.pomaranczowaenergia.org i zostań częścią naszej społeczności! Wybierz w jaki sposób chcesz DZIAŁAĆ, by POMAGAĆ w rozwiązaniu problemu osamotnienia dzieci. To proste!

ZOBACZ JAKIE POMAGANIE MOŻE BYĆ FAJNE!
Wspólne wyjście w góry? Kawa ze znajomymi? Wieczór gier planszowych? Pomyśl, co chciałbyś zorganizować dla siebie i swoich przyjaciół. Pomarańczowe Spotkanie to nie tylko świetna zabawa, ale i doskonała okazja do pomagania!

DZIAŁAJĄC POMAGASZ ROZWIĄZAĆ PROBLEM OSAMOTNIENIA DZIECI!
Zarejestruj Pomarańczowe Spotkanie, a otrzymasz pakiet organizatora z gadżetami dla Twojej grupy, unikatowym kodem spotkania oraz krótką instrukcją. Podczas spotkania zróbcie zrzutkę, która zasili Pomarańczową Energię.

Przez cały miesiąc możesz działać z nami, abyśmy wspólnie zebrali jak najwięcej darowizn, by powiedzieć STOP OSAMOTNIENIU DZIECI. Działajmy, bo problem sam się nie rozwiąże.