Konkurs "Stypendium z pasją" ogłoszony

Aktualności

Wszystkich zainteresowanych Programem Stypendialnym zachęcamy do zapoznania się z regulaminem udostępnionym na stronie https://zfr.org.pl/.../projekty-aktualne/zywiec-z-pasja   oraz elektronicznego wypełnienia formularza wniosku. W drugim etpie Konkursu, aplikujący, którzy złożą kompletne wnioski, spotkają się na rozmowach z Komisją Stypendialną. 

Program Stypendialny "Żywiec z pasją" jest finansowany dzięki Producentom z Pasją: Piekarnia Rynek, Drukarnia Żywiec, Fundacja Arcy Arty,  Toko Sweets - Manufaktura słodyczy Żywiec, Gościniec Rajec, Ekoidea Nasze pomysły, Twoje zdrowie, środków przekazanych w ramach 1% oraz dzięki wsparciu indywidualnych Darczyńców. 
"Żywiec z pasją" jest autorskim Programem Żywieckiej Fundacji Rozwoju, a jego realizacja jest możliwa dzięki wieloletniemu zaangażowaniu i energii wolontariuszek. 

Dodatkowe informacje na temat konkursu można uzyskać kontaktując się telefonicznie: 33 475 44 77/ 601 205 390, mailowo: anna.jafernik@zfr.org.pl lub osobiście w biurze Fundacji.