Jak mówić, by sprzedać! Szkolenia z komunikacji i promocji w NGO

Aktualności

Z doświadczenia wiemy, jak istotna dla organizacji pozarządowych jest komunikacja. Co robimy, jak pomagamy, ile prowadzimy programów i projektów, w co jesteśmy zaangażowani - o tym wszystkim TRZEBA MÓWIĆ, chwalić się i informować społeczność! To ważne nie tylko dla budowania marki organizacji, ale także dla inspirowania, promowania lokalnej filantropi, przyciągania społeczności do naszych działań. 

Ale komunikować trzeba UMIEĆ! Właśnie dlatego w ramach projektu PROMUJ I KOMUNIKUJ organizujemy szkolenie dla lokalnych organizacji społecznych. Chcemy abyście byli przygotowani do skutecznego i profesjonalnego promowania i prezentowania swoich działań. 

Zobaczcie co dla Was przygotowaliśmy:

 

 

 

Uczymy przede wszystkim PRAKTYKI!

Chcemy abyście czynnie zaangażowali się w tworzenie rozwiązań komunikacyjnych, które podniosą jakość promocji Waszych działań. Każda organizacja wyjdzie ze szkolenia z krótkim tekstem o swoich celach, działaniach i potrzebach, który docelowo będzie opublikowany na stworzonej w ramach projektu platformie internetowej. Pozwoli to na jeszcze lepsze promowanie, ale także da Wam nowe możliwości fundraisingowe. Udział w aż 15 godzinach szkolenia zapewni wiedzę i narzędzia potrzebne do skutecznej komunikacji! Wiemy jak jest to ważne, dlatego chcemy się podzielić naszą wiedzą z innymi organizacjami. 

CZEKAMY NA CIEBIE! 

Zanim wypełnisz formularz zgłoszeniowy, przeczytaj Regulamin szkoleń

Przeczytałeś? To zapisz się już dziś na nasze szkolenia. Liczba miejsc ograniczona!
KLIKNIJ, BY WYPEŁNIĆ FORMULARZ!                                                      

Do zobaczenia!

 Więcej o PROMUJ I KOMUNIKUJ