Hablas español? Hiszpański warto znać, więc dołącz do nas!

Aktualności

Serdecznie zapraszamy dzieci z I-5 klas szkoły podstawowej na bezpłatne warsztaty z języka hiszpańskiego, uczonego metodą Colorin Colorado.

START: 28 października 2021 r. (czwartek) o 17:00 na Dworcowej 2 w Żywcu.

Zajęcia poprowadzi Kinga Szymocha - pasjonatka języków obcych, założycielka mobilnej szkoły językowej w Żywcu ANDALUSA. Absolwentka KUL-u, stypendystka na uniwersytetach w Hiszpanii, partnerka Colorín Colorado. W nauce języka kładzie szczególny nacisk na to, aby dzieci potrafiły się w danym języku swobodnie komunikować. Kliknij, by przeczytać więcej o szkole ANDALUSA.

Metoda Colorín Colorado kładzie szczególny nacisk na zapewnienie swoim uczniom całkowitego „zanurzenia się ‘’ w języku – jest to metoda naturalna, dzięki której dziecko jest uczone obcego języka tak, jak uczy się języka ojczystego. Dziecko szybko osłuchuje się z językiem i nie musi pokonywać żadnej bariery językowej! Metoda ta zapewnia różne formy pracy: ruchowe (bieganie, skakanie, tańczenie itp.), recytowanie, śpiewanie, wyliczanie, liczenie, aż po zajęcia przyrodnicze i humanistyczne oraz pracę teatralną. Duży nacisk kładziony jest na zapamiętywanie. 

Na pierwszą część zajęć wraz z dziećmi zapraszamy rodziców, którzy będą mogli posłuchać o tej metodzie nauczania!

Liczba miejsc na warsztaty jest ograniczona – obowiązują elektroniczne lub telefoniczne zgłoszenia!


Formularz zgłoszeniowy

Masz pytania? Zadzwoń do nas!
Telefon: 33 475 44 77