WYBIERZ KWOTĘ WSPARCIA
  • 20 zł
  • 50 zł
  • 100 zł
lub wprowadź:
PLN
Wybrana kwota:
50 zł
Wpłacając mnie jesteś jak energetyk, bo dodajesz skrzydeł talentom.

Finał Miesiąca Pomarańczowej Energii

Aktualności

Pomarańczowa Energia zasila trudny temat STOP OSAMOTNIENIU DZIECI. Podczas Miesiąca Pomarańczowej Energii i w trakcie Wielkiego Finału, chcieliśmy zaangażować osoby, firmy i całą naszą bliską społeczność do wspólnego dziłania przeciwko osamotnieniu dzieci. 

Pomarańczowa Energia w ciągu miesiąca zalała nasze miasto! Wspólnie organizowaliśmy licytacje, piliśmy pomarańczowe kawy, lepiliśmy pomarańczowe pierogi, piekliśmy ciasta, biegaliśmy po górach, a nawet... obchodziliśmy Święto Ziemniaka. Wszystko po to by wesprzeć Pomarańczową Energię. Było więc co świętować – w pomaganie zaangrażowało się wiele osób!

Finał miesiąca to było coś! Belgijka wciąż chodzi nam po głowach, a Bass Astral na stałe zagościł na naszych osobistych playlistach. Pomarańczowy Korowód, pełen uśmiechu i ciepła (nie tylko tego na sercu!) dał nam dużo nadziei i energii na podejmowanie się kolejnych wyzwań, a te już na horyzoncie! Dziękujemy wam za duże wsparcie i zaangażowanie – tylko wspólnie jesteśmy w stanie zmieniać naszą rzeczywistość! Zachęcamy do zapoznania się z fotorelacją z naszego Wielkiego Finału!