GRA MIEJSKA: GRAMY W ZABŁOCIE

1 VI 2021

Zabłocie – lewobrzeżna część Żywca, stała się dla nas, czyli zespołu Żywieckiej Fundacji Rozwoju, inspiracją do kolejnych działań na rzecz społeczności lokalnej. 

Wybór miejsca jest oczywiście nieprzypadkowy – tu mieści się siedziba naszej fundacji, tu pracujemy, tu spędzamy niekiedy czas wolny i tu cześć z nas mieszka. Pomysł, aby na terenie Zabłocia właśnie opracować i wdrożyć PAL – czyli program aktywności lokalnej, pojawił się w naszych głowach, gdy tylko okazało się, że mogą takie działania realizować organizacje pozarządowe. Napisaliśmy więc wniosek, myśląc o tym co ciekawego i konstruktywnego możemy wspólnie z mieszkańcami i dla mieszkańców zrobić – oczywiście w Zabłociu. 

Nasz projekt nosi tytuł: Zapraszamy do Zabłocia - zaPALamy do działania!” – i pod tym właśnie hasłem będziemy zapraszać Mieszkańców i Mieszkanki w różnym wieku do udziału oraz współpracy w wydarzeniach, warsztatach, koncertach i konkursach grantowych. Będzie się działo!

Aby łatwo było zidentyfikować nasz projekt zaprosiliśmy do współpracy żywiecką artystkę Joannę Zając-Slapnicar, która zaprojektowała grafikę ilustrującą nasze działania: 

Po ciężkim dla Wszystkich okresie izolacji i profilaktyki COVID-19 możemy podjąć ostrożne działania plenerowe. Zapraszamy do udziału w I grze miejskiej pn. "Gramy w Zabłocie".

Gra odbędzie się 1 czerwca 2021 (wtorek) w godz. 15:00-19:30, planszą gry będzie Żywiec-Zabłocie, a drużyny liczyć mogą od 3 do 4 osób. Wypełnienie karty zgłoszenia jest warunkiem wzięcia udziału w grze. O zakwalifikowaniu drużyny do udziału w grze decyduje kolejność́ zgłoszeń (w I edycji udział weźmie 10 drużyn). Drużyny zakwalifikowane do udziału zostaną poinformowane mailowo i telefoniczne przez Żywiecką Fundację Rozwoju (organizatora gry).

Formularz zgłoszeniowy znajdziecie TUTAJ

Regulamin gry oraz zasady uczestnictwa znajdziecie TUTAJ: 

Regulamin gry oraz zasady uczestnictwa znajdziecie TUTAJ: REGULAMIN GRY - GRAMY W ZABŁOCIE

Zgoda na udział w grze miejskiej i wizerunek - osoby niepełnoletnie